publicēts:

Sveiciens Latvijas dzimšanas dienā!

Liels prieks un lepnums svinēt mūsu mīļās zemes Latvijas 104. dzimšanas dienu. Sūtam sveicienus ikvienam latvietim un esam sagatavojuši dažādus izzinošus, izglītojošus materiālus par valsts svētkiem.

publicēts:

Inta Urbanoviča. Izglītība mūsdienās. Skolotājs kā tilts starp paaudzēm

Šogad beidzas projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” pēdējais satura ieviešanas posms izglītības iestādēs un, tuvojoties projekta noslēgumam, vēlamies uzzināt ar izglītību saistītu cilvēku un ekspertu domas. Uz ceturto sarunu esam aicinājuši Dr. philol., filoloģi, latviešu valodas pasniedzēju un Skola2030 vecāko eksperti Intu Urbanoviču.

publicēts:

Ar Latvijas atbalstu Ukrainai pieejami digitāli mācību materiāli

SIA “Uzdevumi.lv” komanda ir pateicīga kolēģiem no Ukrainas par veiksmīgu sadarbību, precīzu projekta uzdevumu izpildi un kvalitatīvo darbu, neskatoties uz šķēršļiem globālajā telpā. Projekta īstenošana ir noslēgusies un sasniegti visi projektā izvirzītie mērķi - МійКлас portālā lietotājiem ir pieejami 1000 digitālu objektu.

publicēts:

Kas ir Lāčplēša diena un kā svinēt Latvijas valsts svētkus?

Kas ir Lāčplēša diena? Ko vari darīt kopā ar klases biedriem, draugiem un ģimeni, godinot valsts varoņus? Kāpēc valsts piemiņas un svētku dienas ir nozīmīgas? Kā svinēt Latvijas dzimšanas dienu? Uz sarunu aicinājām vairākus skolotājus un vecākus, lai uzzinātu, kā viņi atzīmē un svin Latvijas valsts svētkus savā skolā, klasē, kolektīvā vai ģimenes lokā. Rakstā atradīsi arī praktiskas idejas kopīgām nodarbēm un saites uz vērtīgiem materiāliem.

publicēts:

Kā vecāks var ietekmēt bērna atzīmes?

Esam apkopojuši informāciju, kā Uzdevumi.lv var atvieglot mācīšanās procesu gan vecākiem, gan skolēniem, un papildinājuši to ar vecāku atsauksmēm - kā Uzdevumi.lv praktiski palīdzējuši uzlabot bērna sekmes, izskaidrot nesaprotamu mācību vielu un pareizi izpildīt mājasdarbus.

publicēts:

Kā sākt lietot PROF pakalpojumu?

Skolēnu vecākiem ne vienmēr ir iespēja būt klāt visos bērna mācību procesos, tādēļ ir lieliski apzināties, ka mācību procesā talkā var nākt mācību palīglīdzeklis - lielākais izglītības portāls Uzdevumi.lv. Ar “PROF” pakalpojumu zināšanu apguve var kļūt vieglāka, ērtāka un patstāvīgāka!