Satura rādītājs:

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Priekšmetu un skaitļu virknes
2. Objektu novietojums un virzieni plaknē, telpā

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Ritmiskās virknes 1 1. izziņas līmenis vidēja 3 p. Turpina iesāktu ritmisku objektu virkni.
2. Skaitļu virkne 10 apjomā augoša dilstoša 1. izziņas līmenis zema 2 p. Turpina iesakto ciparu virkni.
3. Ritmiskās virknes 2. izziņas līmenis vidēja 3 p. Turpina iesāktu ritmisku objektu virkni.
4. Skaitļu virkne 10 apjomā (viens skaitlis) 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Turpina iesāktu ritmisku ciparu virkni.
5. Ritmiskā virkne no figūrām 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Nosaka izlaisto ģeometriskus elementus virknē.
6. Virkne pēc nosacījumiem. Figūras 3. izziņas līmenis augsta 4 p. Veido figūru virkni pēc nosacījumiem
7. Kārtas skaitļi. Objekta kārtas numura noteikšana 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Atbilstoši lieto pamata un kārtas skaitļa vārdus.
8. Skaitļa "kaimiņi", tabula 2. izziņas līmenis vidēja 6 p. Skaitļu virknē no 1 līdz 10 nosaka nākamo skaitli (par vienu vairāk), iepriekšējo (par vienu mazāk).
9. Virknes. Kura nedēļas diena virknē pazudusi? 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Vingrinās nosaukt nedēļas dienas, piemēram, kura bija vakar, būs rīt vai pēc 2 dienām.
10. Virknes. Ievieto nedēļas dienu, kura būs nākamā! 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Vingrinās nosaukt nedēļas dienas, piemēram, kura bija vakar, būs rīt vai pēc 2 dienām.
11. Virknes. Nedēļas dienu kaimiņi pirms un pēc 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. Vingrinās nosaukt nedēļas dienas, piemēram, kura bija vakar, būs rīt vai pēc 2 dienām.
12. Ievieto lodziņos atbilstošos vārdus! 2. izziņas līmenis vidēja 6 p. Vingrinās lietot gan pamata gan kārtas skaitļa vārdus.
13. Kārtas skaitļi. Objekta kārtas numura uzrakstīšana ar vārdiem 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Vingrinās lietot gan pamata gan kārtas skaitļa vārdus.
14. Virzieni. Bultiņas 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Izprot un lieto virzienu norādes: pa labi, pa kreisi, uz augšu, uz leju u.c.
15. Kas atrodas pa labi un kas pa kreisi? 1. izziņas līmenis vidēja 2 p. Izprot un lieto virzienu norādes: pa labi, pa kreisi, uz augšu, uz leju u.c.
16. Objektu novietojums 1. izziņas līmenis vidēja 2 p. Izprot un lieto virzienu norādes: pa labi, pa kreisi, uz augšu, uz leju.
17. Virzieni pa labi pa kreisi uz augšu uz eju 2. izziņas līmenis vidēja 4 p. Izprot un lieto virzienu norādes: pa labi, pa kreisi, uz augšu, uz leju u.c.
18. Virziens pa labi pa kreisi 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. Izprot un lieto virzienu norādes: pa labi, pa kreisi, uz augšu, uz leju u.c.
19. Virziens uz augšu uz leju virs zem 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. Izprot un lieto virzienu norādes: pa labi, pa kreisi, uz augšu, uz leju, virs, zem.
20. Visi virzieni pēc attēla 2. izziņas līmenis augsta 1 p. Izprot un lieto virzienu norādes: pa labi, pa kreisi, uz augšu, uz leju u.c.
21. Visi virzieni 3. izziņas līmenis vidēja 3 p. Izprot un lieto virzienu norādes: pa labi, pa kreisi, uz augšu, uz leju u.c.
22. Kurš attēls veidojas pēc dotajiem nosacījumiem? 3. izziņas līmenis augsta 1 p. Izprot un lieto virzienu norādes: pa labi, pa kreisi, uz augšu, uz leju.

Papildu uzdevumi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Ritmiskā virkne (objekti un figūras) Citi vidēja 6 p. Veido ritmisku objektu virkni pēc parauga.
2. Skaitļa "kaimiņi" Citi vidēja 2 p. Turpina iesāktu ritmisku objektu virkni.
3. Ritmiskās virknes Citi vidēja 3 p. Turpina iesāktu ritmisku objektu virkni.

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Priekšmetu un skaitļu virknes 00:00:00 vidēja 16 p.
2. Objektu novietojums 00:00:00 vidēja 12 p.