Nosaki, kāds dzīvnieks ir grāmatas galvenais varonis!
  
Laila ienāca bibliotēkā. Tur viņas uzmanību piesaistīja kāda grāmata. Grāmatai uz pēdējā vāka bija rakstīts:
 
"Džeronīmo Stiltons ir ļoti talantīgs, inteliģents, darbspējīgs un uzņēmīgs grauzējs. Viņš ir dzimis Pelēnijā (Peļu salā), ieguvis maģistra grādu grauzēju literatūras peloloģijā un salīdzinošās arheopelotikas filozofijā. Stiltons vada nozīmīgāko Pelēnijas avīzi “Grauzēja Balss”. Viņš saņēmis daudzus apbalvojumus, to vidū Pelicera prēmiju par sensacionālo darbu “Pazudušo dārgumu noslēpums”. Viņa grāmatas tulkotas 47 valodās, Itālijā pārdotas 32 miljonu lielā metienā, bet pasaulē – 128 miljonu tirāžā! Un beidzot viņa grāmatas, kas spēj aizkustināt tāpat kā vissaldākie sieriņi, aizraut kā viskārdinošākās picas smarža un ir nepārspējami asprātīgas, ir pieejamas arī latviešu valodā! Pats autors par saviem stāstiem saka: “Tie ir vienkārši lieliski, Džeronīmo Stiltona godavārds!” Šis teksts visiem Stiltoniem vienāds.
Bija atgriezies ļaunais profesors Mu! Viņa viltīgie un būstamie izgudrojumi apdraudēja visu Pelēniju. Lai nepieļautu, ka īstenojas viņa šausmīgie plāni, Pelēnijas CSST (Centrālais Slepenais Specdiesnestu Tīkls) izsauca tieši mani! Tādējādi es nonācu ārkārtīgi slepenā uzdevumā pašā pasaules malā... vai, precīzāk, - izplatījumā!"
 
Grāmatas galvenais varonis ir .
Atsauce:
Stiltons, Dž. (2018). SOS! Pele orbītā. Rīga: Zvaigzne ABC, 128 lpp.
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!