ONLINE VIDEO KURSS
"MATEMĀTIKA 9. KLASEI"
12. klašu skolēni!

Jūs visi šogad gatavojaties nozīmīgam pārbaudījumam –  matemātikas centralizētajam eksāmenam, kurš notiks maija beigās.

Vidusskolas matemātikas temati pēc satura ir atšķirīgi un daudzveidīgi, tāpēc nepieciešama nopietna atkārtošana.
Ar ko sākt? Vai nepieciešams iziet caur visiem tematiem? Bet tematu ir daudz.

Uzdevumi.lv vēlas jums palīdzēt.

Šajā nodaļā ir ievietoti īsi vingrināšanās darbi par visiem vidusskolā apgūstamajiem tematiem. Izpildot testu, pēdējā uzdevumā saņemsi saiti uz pilnu tematu Uzdevumi.lv Virtuālajā skolā. Izlem pats, vai vēlies izlasīt teoriju un risināt vairāk uzdevumu par konkrēto tematu.

Atgādinām, ka mācīšanās Uzdevumi.lv vien nenodrošina 100% valsts eksāmenā. Stundās rūpīgi seko skolotāja dotajam atkārtojumam, īpaši teksta, pierādījuma un radošajiem uzdevumiem. Uzklausi arī skolotāja norādījumus par uzdevumu pierakstu. Atceries, ka atbilde vien uzdevumā nenodrošina maksimālos punktus, parasti par atbildi var saņemt 1 vai arī 0 punktus (piemēram, kombinatorikā). Katram uzdevumam izpēti risinājuma pieraksta paraugu. 
Eksāmenā  nav nepieciešams risinājums tikai 1. daļas uzdevumiem.
 
Katrs tests sastāv no uzdevumiem un tēmas apraksta ar ieteikumiem testa beigās. Pēc testa iesniegšanas, klikšķinot uz katra uzdevuma, redzēsi tā pareizo atbildi un skaidrojumu.
 
Uzdevumi par funkcijām ir katrā eksāmenā. Portālā atbilstošie temati ir doti 12. klasē. Ja vēlies nopietni mācīties, tad meklē tos šeit: