Uzdevums:

3p.
Daudzpunktes vietā liec vienu no vietniekvārdiem: kaut kāds, diez kas, jebkāds! Piemērotā locījumā!
  
Kāpēc ne vienpadsmit?" Un uzlika zirgu uz vagas. "Un vispār kāpēc jel maz jādēsta? Vēders? Bet kas ir vēders? Nu, vienalga." Un sāka dzīt pirmo vagu. Skaidra lieta, ka darbs negāja, bet Anna neteica ne vārda. Viņa taču zināja, ka tas ir Pusplato Andža. Un Andža paliek Andža, vai nu sieva taisa troksni, vai ne. To, lūk, visām sievām vajadzētu ievērot.
 
Bez tam mēs arī nevaram piekrist tām domām, ka kritikai tiešām jābūt partejiskai, un tātad mums neatliek nekas cits kā jauno lugu lūkot izprast, cik varēdami pareizi, un nosvērt viņas vērtību vienīgi iz viņas pašas, neskatoties uz ārējiem apstākļiem; visus savus spriedumus pierādīdami neticīgiem lasītājiem.
 
Publikai ar nepareizi audzinātu un samaitātu garšu nereti taisni šī skaidrība, vienkāršība un saprotamība valodā un saturā izliekas bez sevišķiem nopelniem. Nav jau "Borisā Godunovā" nekādu raibumu un sarežģījumu, raksturi bez straujām, trokšņainām kaislībām, visa gaita tik rāma un mierinoša, kaut arī dvēseles dziļumos iekustinoša.
 
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!