Uzdevums:

3p.
Daudzpunktes vietā liec vienu no vietniekvārdiem: kaut kāds, diez kas, jebkāds! Piemērotā locījumā!
  
Publikai ar nepareizi audzinātu un samaitātu garšu nereti taisni šī skaidrība, vienkāršība un saprotamība valodā un saturā izliekas bez sevišķiem nopelniem. Nav jau "Borisā Godunovā" nekādu raibumu un sarežģījumu, raksturi bez straujām, trokšņainām kaislībām, visa gaita tik rāma un mierinoša, kaut arī dvēseles dziļumos iekustinoša.
 
Tik cēla un augsta poēzija un tomēr tik dzīves patiesi, reālistiski tēlojumi, tik skaista un pacildinoša valoda un tomēr tik vienkārša, tik tuva zemo ļaužu runai, bez sevišķiem izpušķojumiem un mākslotiem greznumiem, tik caurredzami skaidra un saprotama — viss tas vēl nebija dzirdēts. Tā bija krievu reālisma pirmā lielā uzvara.
 
Viņa nevar nevienu bildināt, nevar pate piedāvāt savu roku un sirdi nevienam vīrietim, lai tas arī tai patiktu; jo tas tā nav parasts. Viņai tādēļ jādomā uz vairākiem, uz dažādiem, pat uz visvisādiem. Tā viņa savās domās, jūtās un fantāzijā jau no meitenes dienām pieron pie vairāk vīriešiem, un tādēļ vēlāk, jau precējusēs, tā nereti visai viegli pie tam arī citiem, jo piederēt vairākiem pēc visas viņas ierastās domu un jūtu gaitas nav tai taču nekas nedz gluži svešs, nedz savāds.
 
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!