Lasi aprakstu! Pabeidz teikumus! Atbildi uz jautājumu!
Ņem vērā! Aprakstā atkāpe, kad sākas jauna rindkopa, atdalīta ar tukšu rindu.
 
Vēlos pastāstīt par savu suni Mistiju. Viņš ir ļoti īpašs mājdzīvnieks.

Kad biju vēl pavisam mazs, zināju, ka mans mājdzīvnieks būs suns. Es to tik ļoti vēlējos, līdz beidzot manā septītajā dzimšanas dienā vecāki paziņoja, ka mums jādodas uz dzīvnieku patversmi, kur es varēšu izvēlēties suni, kuram dot mājas.

Patversmē bija ļoti daudz dažādu suņu. Man bija skumji, ka es nevaru parūpēties par viņiem visiem, taču cerēju, ka atradīsies labi cilvēki, kas spēs dot mājas visiem ķepaiņiem.

Manu uzmanību piesaistīja suns, kurš bija pilnīgi melns. Viņš sēdēja būrī kā liels, melns kalns, tikai ik pa brīdim bija redzama spilgti rozā mēle. Dzīvnieku kopēja raksturoja šo melno milzi kā ļoti mierīgu, gudru un pacietīgu suni. Pēc kopīgas pastaigas mēs sapratām, ka viņš būs īstais. Man ienāca prātā viņu nosaukt par Mistiju.

Mistijs ir iejuties mūsu mājās. Viņam patīk gulēt viesistabā uz paklāja. Mistijs vienmēr grib uzturēties virtuvē, kad tiek gatavota maltīte, jo dažreiz tā izdodas tikt pie kāda kāruma, kura parasti nav viņa ikdienas ēdienkartē. Visvairāk viņam patīk spēlēties ar mani pagalmā vai doties garās pastaigās. Pastaigu laikā Mistijam patīk izzināt apkārtni, iepazīties ar citiem suņiem. Viņa mīļākie našķi ir suņu cepumi kauliņu formā un vītinātas gaļas strēmelītes.

Mistijs ir ne tikai mans draugs un rotaļu biedrs. Visa ģimene ir iemīlējusi suni. Mēs vairs nevaram iedomāties savu ikdienu bez viņa klātbūtnes. Viņš ir gudrs, uzticīgs un labs mājas sargs.

Es vienmēr atcerēšos to dienu, kad pirmo reizi ieraudzīju Mistiju. Tajā brīdī sākās jauns prieka un piedzīvojumu pilns posms ne tikai manā, bet arī tobrīd pamestā suņuka dzīvē.
 
Aprakstam nav .
Katra jauna rindkopa nav sākta ar .
Apraksta galveno varoni sauc .
 
Kur apraksta autors pirmo reizi satika savu suni?
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!