Uzdevums:

4p.
Lasi aprakstu! Pabeidz teikumus! Atbildi uz jautājumu!
 
Vēlos pastāstīt par savu suni Džeri. Viņš ir ļoti īpašs mājdzīvnieks.

Kad biju vēl pavisam mazs, zināju, ka mans mājdzīvnieks būs suns. Es to tik ļoti vēlējos, līdz beidzot manā septītajā dzimšanas dienā vecāki paziņoja, ka mums jādodas uz dzīvnieku patversmi, kur es varēšu izvēlēties suni, kuram dot mājas.

Patversmē bija ļoti daudz dažādu suņu. Man bija skumji, ka es nevaru parūpēties par viņiem visiem, taču cerēju, ka atradīsies labi cilvēki, kas spēs dot mājas visiem ķepaiņiem.

Manu uzmanību piesaistīja suns, kurš bija ļoti aktīvs, luncināja asti, skraidīja šurpu turpu. Viņš bija kā mazs spridzeklītis, kas to vien tik gaida, lai izrautos ārpus būra. Mēs devāmies kopīgā pastaigā. Es pamanīju, ka viņam ļoti patīk spēlēties. Sapratu, ka tas ir tas, kas man vajadzīgs. Nolēmām, ka šis būs mūsu ģimenes suns un nosaucām viņu par Džeri. Džeris ir balts ar brūnām austiņām un mazu, strupu astīti, viņš vienmēr ir gatavs skriet un spēlēties, īpaši ķert bumbiņu un nest to atkal man.

Džeris ir iejuties mūsu mājās. Viņam patīk gulēt viesistabā uz paklāja. Džeris vienmēr grib uzturēties virtuvē, kad tiek gatavota maltīte, jo dažreiz tā izdodas tikt pie kāda kāruma, kura parasti nav viņa ikdienas ēdienkartē. Visvairāk viņam patīk spēlēties ar mani pagalmā vai doties garās pastaigās. Pastaigu laikā Džerim patīk izzināt apkārtni, iepazīties ar citiem suņiem. Viņa mīļākie našķi ir suņu cepumi kauliņu formā un vītinātas gaļas strēmelītes.

Džeris ir ne tikai mans draugs un rotaļu biedrs. Visa ģimene ir iemīlējusi suni. Mēs vairs nevaram iedomāties savu ikdienu bez viņa klātbūtnes. Viņš ir gudrs, uzticīgs un labs mājas sargs.

Es vienmēr atcerēšos to dienu, kad pirmo reizi ieraudzīju Džeri. Tajā brīdī sākās jauns prieka un piedzīvojumu pilns posms ne tikai manā, bet arī tobrīd pamestā suņuka dzīvē.
 
Aprakstam nav .
Katra jauna rindkopa nav sākta ar .
Apraksta galveno varoni sauc .
 
Kādas īpašības piemīt sunim?
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!