Lasi apraksta fragmentus! Nosaki, kurš fragments ir apraksta ievads, galvenā daļa, nobeigums un kurš fragments aprakstā neiederas!
 
1.
 
Mūsu jaunajiem kaimiņiem bija vairāki mazi kaķēni. Kad pirmo reizi ieraudzīju Zorro, man bija skaidrs, ka viņš ir īstais!

Kaķēns bija pavisam melns kā ogle. Viņš turējās mazliet atstatus no saviem brāļiem un māsām. Vienā brīdī viņš cieši paskatījās uz mani, it kā gribēdams kaut ko teikt. Jau pirmajā tikšanās reizē mēs nodibinājām savu ciešo draudzību.

Zorro garšo kaķu barība. Es mēdzu viņu palutināt ar dažādiem kārumiem, kuru sastāvā ir kaķumētra. Viņa kaklu rotā smalka siksniņa ar iestrādātu atstarojošu lentu, lai Zorro būtu labi pamanāms tumsā, jo viņš mēdz doties naksnīgās pastaigās.

Zorro patīk gulēt manā istabā, kamēr es mācos un pildu mājas darbus. Kad esam ārā, viņš vēlas ar mani spēlēt paslēpes. Zorro uzglūn man no kādas slēptuves un tad tuvojas straujā lēcienā. Ziemas vakaros viņam dažkārt patīk sēdēt pie televizora un skatīties reklāmas vai raidījumus par dzīvniekiem, dažreiz Zorro mēģina arī kaut ko ķert un uzsit ar ķepu pa ekrānu. Šādas runčuka izklaides nepatīk manam tētim.
 
2.
 
Mūsu ģimenes mājdzīvnieks ir kaķis Zorro. Zorro ir ļoti īpašs kaķis, par kuru ir vērts pastāstīt sīkāk.

Kad mūsu ģimene nolēma pamest Rīgu un pārcelties uz dzīvi laukos, notika ļoti daudz pārmaiņu, kuras sākumā nemaz nešķita īpaši jaukas. Kad bijām iekārtojušies jaunajā mājā, vecāki paziņoja, ka nu mēs varam atļauties mājdzīvnieku.
 
3.
 
Džeris ir ne tikai mans draugs un rotaļu biedrs. Visa ģimene ir iemīlējusi suni. Mēs vairs nevaram iedomāties savu ikdienu bez viņa klātbūtnes. Viņš ir gudrs, uzticīgs un labs mājas sargs.
 
4. 
 
Vairs nespēju iztēloties savu ikdienu bez Zorro. Viņš ir ne tikai mans draugs un rotaļu biedrs, kaķis man palīdzēja iejusties jaunajā dzīvesvietā, iemīlēt to un novērtēt priekšrocības, ko sniedz dzīve laukos. Katrs gadalaiks kopā ar Zorro ir piedzīvojumu pilns.
Atbilžu varianti:
neiederas
ievads
nobeigums
galvenā daļa
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!