Satura rādītājs:

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Reģistrācija portālā Uzdevumi.lv Parādās reģistrācijas jēdziens. Tiek paskaidrots Uzdevumi.lv reģistrācijas process.
2. Kādu lomu izvēlēties, reģistrējoties Uzdevumi.lv Notiek iepazīšanās ar Uzdevumi.lv lomām, īpašu uzmanību pievēršot lomai "Skolotājs".
3. Personīgā informācija, kas parādīsies Jūsu Uzdevumi.lv profilā Lietotājs iepazīstas ar portāla Uzdevumi.lv konfidencialitātes politiku, ar publiskā un anonīmā profila jēdzienu.
4. Kā, reģistrējoties Uzdevumi.lv, atrast savu skolu Lietotājs uzzinās, kā pareizi atrast un izvēlēties skolu reģistrējoties un kā pievienot portālam jaunu skolu.

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Kas jāizdara, reģistrējoties Uzdevumi.lv? 2. izziņas līmenis zema 1p. Tiek pārbaudītas zināšanas par darbībām, kas nepieciešamas, reģistrējoties Uzdevumi.lv.
2. Lomas portālā Uzdevumi.lv 1. izziņas līmenis zema 2p. Tiek pārbaudītas zināšanas par lietotāju lomu nosaukumiem portālā Uzdevumi.lv.
3. Galvenie punkti, reģistrējoties Uzdevumi.lv 1. izziņas līmenis vidēja 5p. Tiek pārbaudīta prasme pareizi piereģistrēties un pabeigt reģistrāciju Uzdevumi.lv.
4. Loma "Skolotājs" portālā Uzdevumi.lv 2. izziņas līmenis vidēja 2p. Tiek pārbaudītas zināšanas par galvenajām portāla Uzdevumi.lv lomas "Skolotājs" īpatnībām.
5. Anonīms un publisks profils Uzdevumi.lv 3. izziņas līmenis vidēja 3p. Nepieciešams noskaidrot, kā atšķiras anonīmu un publisku lietotāju profili Topos un Uzdevumi rīkos un kā reģistrējoties izvēlēties publisku/anonīmu profilu.
6. Kā reģistrējoties atrast savu skolu? 1. izziņas līmenis vidēja 1p. Nepieciešams izvēlēties pareizās darbības, lai, reģistrējoties Uzdevumi.lv, atrastu skolu.
7. Skolas meklēšana reģistrācijā 3. izziņas līmenis vidēja 2p. Nepieciešams noteikt, vai, reģistrējoties Uzdevumi.lv, var norādītajā veidā atrast savu skolu.