Kā atrast savu skolu?
Reģistrācijā ir nepieciešams pareizi atrast savu mācību iestādi. Parasti skola jau ir reģistrēta Uzdevumi.lv, tāpēc svarīgi atrast skolu portālā.
  1. Jāizvēlas valsts ①
  2. Jāsāk ievadīt skolas nosaukums un numurs, ja nepieciešams, piemēram, «Rīgas 9.» ②. Parasti ar to pietiek, lai atrastu skolu. Dažos gadījumos nepieciešams uzrakstīt "licejs", "ģimnāzija" u.c.
  3. No piedāvāto skolu saraksta jāizvēlas vajadzīgā mācību iestāde! Uzvirzot kursoru uz skolas nosaukuma, tas iekrāsosies zilā krāsā ③.
  4. Jāklikšķina uz izvēlētās mācību iestādes ar kreiso peles taustiņu. Mācību iestāde tiks pievienota profilam ④.
skola1-w963.png
Ko darīt, ja sarakstā ir divas vai vairākas vienādas skolas?
Dažreiz lietotāji nejauši izveido vairākus vienas un tās pašas skolas profilus. Ja sarakstā ir vairākas vienādas skolas, jāizvēlas tā, kurā ir vairāk lietotāju ①. Tāpat jāpievērš uzmanība nosaukumam un pilnai adresei ②. 
 
skola3.png
Ko darīt, ja skolu atrast neizdevās?
Tikai tajā gadījumā, ja vajadzīgās skolas nav sarakstā, jāklikšķina uz saites "Mana iestāde nav sarakstā"! Jaunā skola būs redzama portālā tikai pēc moderatora veiktas pārbaudes. Lai moderators varētu pārbaudīt un ievadīt datus par skolu, rūpīgi jāaizpilda lauki:
  1. Valsts ①
  2. Novads/pilsēta ②
  3. Mācību iestādes nosaukums ③
  4. Pilna adrese ④
skolanavsaraksta.png
Ja jaunu skolu izveidot tomēr nav nepieciešams, jāklikšķina uz "Atcelt pievienošanu un atgriezties pie skolas izvēles" ⑤.
Svarīgi!
Nesāciet pievienot jaunu skolu portālam, pirms neesat pamēģinājuši to atrast portālā! Ja Jūs pievienosiet portālam skolu, kas jau reģistrēta, portālā skolai parādīsies vēl viens profils.

Līdz ar to daļa lietotāju reģistrējoties nonāks pirmajā profilā, bet daļa - otrajā, kas portālā radīs problēmas mācību procesa organizēšanā.

Kad Jūsu skolēni reģistrējas portālā, paskaidrojiet viņiem, kā pareizi meklēt skolu!