Satura rādītājs:

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Skolēnu privātuma iestatījumi. Vecāku atļaujas Informācija par skolēna privātuma iestatījumiem Uzdevumi.lv un vecāku atļaujām izmantot portālu
2. Publiskie un anonīmie skolēnu profili Informācija par skolēna profila publiskumu portālā Uzdevumi.lv
3. Vecāku līdzdalība mācību procesā Ieteikumi un pamācība skolotājam, kā bērna mācību procesā iesaistīt arī vecākus
4. Skolēnu saraksta rediģēšana sadaļā "Skolēnu pārvalde" Skolotājs tiek iepazīstināts ar iespējām rediģēt skolā reģistrēto skolēnu profilus.
5. Skolēna profila rediģēšana. Savienotie profili Skolotājam tiek sniegts ieskats, kā skolēns var mainīt sava profila informāciju un kā pievienot savienoto profilu.
6. Kā savienot profilu ar E-klasi Skolotājam tiek sniegta pamācība, kā skolēns var mainīt savienot savu Uzdevumi.lv profilu ar E-klasi.
7. Kā savienot profilu ar Mykoob Skolotājam tiek sniegta pamācība, kā skolēns var mainīt savienot savu Uzdevumi.lv profilu ar Mykoob.
8. Kā pārcelt skolēnu citā klasē. Automātiska klases maiņa mācību gada sākumā Skolotājam paskaidrots automātiskais klases nomaiņas process mācību gada sākumā. Papildus tiek skaidrots, kā nomainīt klasi jau reģistrētam skolēnam.
9. Ko darīt, ja skolēns ir aizmirsis paroli un e-pasta adresi Instrukcija skolotājam: kā reģistrētam skolēnam nomainīt e-pasta adresi un paroli.
10. Ko darīt, ja skolēns portālā ir reģistrējies vairākas reizes Instrukcija skolotājam: kā izdzēst liekos skolēnu profilus.

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Kā palīdzēt skolēnam reģistrēties? 1. izziņas līmenis zema 2 p. Tiek pārbaudītas skolotāja zināšanas, kā piereģistrēt skolēnus portālā vai kā palīdzēt skolēnam reģistrēties patstāvīgi.
2. Skolēnu reģistrēšana portālā. Biežāk uzdotie jautājumi 2. izziņas līmenis vidēja 3 p. Skolotājam jāpabeidz teikumi. Tiek pārbaudītas skolotāja spējas risināt situācijas, kas saistītas ar skolēnu reģistrāciju Uzdevumi.lv.