Portālā Uzdevumi.lv reģistrētie pirmsskolēnu un 1.-6. klases skolēnu profili pēc noklusējuma ir anonīmi, savukārt, sākot ar 7. klasi, sava profila privātumu kontrolē paši lietotāji.
Pirmsskolēnu un 1.-6. klases skolēnu profila privātums
Portālā reģistrētie pirmsskolēnu un 1.-6. klases skolēnu profili pēc noklusējuma ir anonīmi. Ja skolēns vēlas, lai viņa profils ir publiski redzams citiem Uzdevumi.lv lietotājiem, viņam ir jāsaņem vecāka atļauja padarīt profilu publisku. Pieprasīt vecāka atļauju padarīt profilu publisku iespējams lietotāja profilā.
 
1) Profila sākumlapā
 
  pieprasit_atjauja1.png
 
 
Jāklikšķina uz pogas "Pieprasīt vecākam atļauju" un jāseko tālākajiem norādījumiem.
 
2) Sadaļā "Mani vecāki un privātskolotāji"
 
mani_vecaki_priv.png
 
 
Jāklikšķina uz pogas "Padarīt manu profilu publisku" un jāseko tālākajiem norādījumiem.
Svarīgi!
Lai izsniegtā atļauja būtu aktīva, vecākam ir jābūt reģistrētam Uzdevumi.lv. Dzēšot vecāka profilu, tiek anulēta arī bērnam izsniegtā atļauja.
7.-12. klases skolēnu un studentu profila privātums
Portālā reģistrēto 7.-12. klases skolēnu un studentu profila privātumu kontrolē paši lietotāji. Sākot ar 7. klasi, skolēniem nav nepieciešama vecāku atļauja izmantot publisku profilu. Reģistrējoties portālā, kā arī jebkurā brīdī pēc reģistrēšanās, lietotājam ir iespēja iestatīt savu profilu kā privātu jeb anonīmu. Lai to izdarītu, reģistrācijas brīdī vai sadaļā "Labot profilu" jānoņem atzīme pie rindas "Es piekrītu piedalīties topos un padarīt savu profilu publisku."
 
privatums_1.png
 
Svarīgi!
Portālā reģistrētiem skolotājiem nav iespējas mainīt skolas skolēnu profila privātumu.
 
Vairāk par Uzdevumi.lv privātuma politiku lasiet portāla lietošanas noteikumos.