Skolēnu rezultātus no pārbaudes darbiem vai mājasdarbiem, ko skolotājs uzdevis Uzdevumi.lv, ir iespējams pārnest uz Mykoob žurnālu. Kā to izdarīt, parādīts šajā materiālā.
Kā pārnest rezultātus no Uzdevumi.lv uz Mykoob
Mykoob publicētajiem Uzdevumi.lv darbiem ir iespējams iestatīt automātisku rezultātu pārnešanu uz elektronisko žurnālu. Lai ieslēgtu automātisko rezultātu pārnešanu, jāseko šādiem soļiem:
 1. Jāizveido un jānopublicē Uzdevumi.lv pārbaudes darbs Mykoob dienasgrāmatā. Kā Uzdevumi.lv pārbaudes darbu ievietot Mykoob, lasiet teorijā "Kā nosūtīt pārbaudes darbu uz Mykoob"
   
 2. Darba iestatījumos sadaļā "Ārējie resursi" jāieliek ķeksītis laukā "Ielādēt vērtējumus automātiski" un jāsaglabā izmaiņas. Šo iespēju skolotājs var atzīmēt arī jau izveidotiem darbiem, ja tas netika izdarīts darba uzdošanas brīdī.

  6a.png
   
 3. Atzīmējot iespēju "Ielādēt vērtējumus automātiski", pēc Uzdevumi.lv uzdotā pārbaudes darba izpildes termiņa beigām skolēnu rezultāti Mykoob žurnālā tiks atjaunināti automātiski.

  3-atzime.png

 4. Skolēnu rezultātus ir iespējams pārnest uz Mykoob žurnālu arī pirms darba izpildes termiņa beigām. Kā to izdarīt, aprakstīts teorijas turpinājumā.
Svarīgi!
Uz Mykoob žurnālu būs iespējams pārnest tikai to darbu rezultātus, kas uzdoti caur Mykoob.
Kā manuāli atjaunot rezultātus Mykoob žurnālā
Ja skolotājs vēlas skolēnu rezultātus Mykoob žurnālā atjaunot pirms pārbaudes darba beigām, to ir iespējams izdarīt manuāli:
 • Mykoob žurnālā pretī nodarbībai jāklikšķina uz divpunktes ".."

  1-atzimes.png
    
 • Tālāk lapas augšdaļā jāklikšķina uz iespējas "Atjaunināt Uzdevumi.lv rezultātus"

  2-atzimes.png
   
 • Ja pirms rezultātu atjaunināšanas ir bijis ievadīts vismaz viens vērtējums, parādīsies paziņojums par rezultātu pārrakstīšanu. Tas nozīmē, ka visi līdz šim ievadītie vērtējumi tiks aizvietoti ar attiecīgajiem vērtējumiem no Uzdevumi.lv.

  parrakstisana.png
   
 • Pēc veiksmīgas rezultātu atjaunināšanas žurnālā automātiski parādīsies skolēnu iegūtie punkti Uzdevumi.lv darbā un iegūtais vērtējums. Lai attēlotu atzīmi par darbu citā skalā, augšā labajā stūrī nomainiet skalu uz sev vēlamo.

   punkti.png
   
 • Pēc loga automātiskās aizvēršanas vērtējumi parādīsies attiecīgajā kolonnā. Nepieciešamības gadījumā darbību var atkārtot.

  3-atzime.png 
Ja rodas kādi papildus jautājumi par atzīmju pārnešanu uz Mykoob, ar prieku uz tiem atbildēsim. Rakstiet: info@uzdevumi.lv