Teorija

Skolēnu rezultātus no pārbaudes darbiem, ko skolotājs uzdevis Uzdevumi.lv, ir iespējams pārnest uz E-klases žurnālu. Kā to izdarīt, pa soļiem aprakstīts šajā materiālā.
1. solis. Ielogošanās savā E-klases profilā
eklase.png
 
Skolotājam jāieiet savā profilā, izmantojot lietotājvārdu un paroli.
2. solis. E-klases žurnāls
eklase2.png
 
Jāatver žurnāls un jāizvēlas klase, kuras skolēnu rezultāti tiks pārnesti uz E-klasi ①.
3. solis. Priekšmeta izvēle
eklase3.png
Jāizvēlas tas mācību priekšmets, kurā skolēniem tika uzdots Uzdevumi.lv pārbaudes darbs ②.
4. solis. Jauna stunda
eklase4.png
 
Jāklikšķina uz pogas "Jauna stunda" ③.
5. solis. Jauns pārbaudes darbs
eklase5.png
 
Tālāk jāizvēlas iespēja "Jauns pārbaudes darbs" ④.
6. solis. Vērtējumi no Uzdevumi.lv
eklase6.png
 
Iespēju izvēlēties vērtējumus no Uzdevumi.lv būs iespējams redzēt tikai tad, kad skolotājs noklikšķinās uz izvēles "Papildus uzstādījumi..." ⑤. Kad tas izdarīts, jāieklikšķina pie "Vērtējumi no Uzdevumi.lv" ⑥ un tālāk jāizvēlas "Izveidot" ⑦.
7. solis. Datums un pārbaudes darbs 
eklase7.png
 
Jāizvēlas interesējošais periods ⑧ un mājasdarbs, kura rezultātus nepieciešams pārnest uz E-klasi ⑨. Jāņem vērā, ka izvēlēties varēs tikai tos pārbaudes darbus, kuri ir pabeigti vai kuru izpildes laiks ir beidzies.
8. solis. Pārbaude
eklase8.png
 
Izvēloties pārbaudes darbu, parādīsies šī darba uzdevumu saraksts un maksimālais punktu skaits par katru uzdevumu ⑩. Ja viss ir precīzi, jāklikšķina uz "Turpināt" ⑪.
9. solis. Vērtējumu skala
eklase9.png
 
Šajā solī jāizvēlas pārbaudes darba tips - vērtējums ballēs vai vērtējums "i/ni" ⑫. Tālāk jāklikšķina uz pogas "Turpināt" ⑬.
10. solis. Atzīmju pārnešana
eklase10.png
 
Šajā solī būs redzami skolēni un viņu rezultāti Uzdevumi.lv pārbaudes darbā ⑭. Lai pārnestu šīs atzīmes uz E-klases žurnālu, jāklikšķina uz pogas "Pārnest uz vērtējumu tabulu". Pēc tam atzīmes parādīsies E-klases žurnālā. Pirms iziešanas no sistēmas, jānoklikšķina uz "Saglabāt".
 
Lai veicas!
 
Vairāk informācijas par to, kā veidot pārbaudes darbus Uzdevumi.lv, meklējiet materiālā "Elektronisko pārbaudes darbu izveidošana".
 
Ja rodas kādi papildus jautājumi par atzīmju pārnešanu uz E-klasi, ar prieku uz tiem atbildēsim. Rakstiet: info@uzdevumi.lv