Satura rādītājs:

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Mācību materiālu atlasīšana. Pārvietošanās Uzdevumi.lv sadaļā "Virtuālā skola" Tiek paskaidrota Uzdevumi.lv sadaļas "Virtuālā skola" uzbūve. Šajā materiālā skolotājs uzzina, kā visātrāk un visefektīvāk atrast portālā mācību materiālus un kādi mācību objektu tipi ir Uzdevumi.lv. Skolotājs iemācās izmantot meklēšanu portālā un nosūtīt atsauksmes par mācību objektiem.
2. Punkti, progress un atzīmes portālā Uzdevumi.lv Šajā teorijā skolotājs uzzina, kā Uzdevumi.lv sistēma aprēķina punktus, progresu un atzīmes, darbojoties sadaļā "Virtuālā skola". Paskaidrots arī, kāpēc ne visi Uzdevumi.lv nopelnītie punkti tiek ņemti vērā TOPos un kādi punkti, sasniegumi un vērtējumi redzami lietotāja publiskajā profilā.
3. Uzdevumi.lv sistēmas unikalitāte. Skolas uzdevumu un risinājuma soļu ģenerēšana Tiek paskaidrota Uzdevumi.lv sistēmas unikalitāte. Skolotājs iepazīstas ar skolas uzdevumu un risinājumu soļu ģeneratora darbības principiem, kā arī ar uzdevumu piemēriem.
4. Uzdevumu atbildes tips "Ievelkamā atbilde" Skolotājs tiek iepazīstināts ar portāla atbildes tipu "Ievelkamā atbilde"
5. Aktīvāko skolēnu apbalvošana ar Uzdevumi.lv diplomu Skolotājs uzzina, kā lejupielādēt un rediģēt Uzdevumi.lv īpaši sagatavoto diplomu aktīvāko skolēnu apbalvošanai
6. Video pamācība: Mācību priekšmeti un saturs - sadaļa "Virtuālā skola" Šajā materiālā piedāvājam video pamācību par sadaļu "Virtuālā skola". Video uzzināsiet, kādi mācību materiāli pieejami portālā Uzdevumi.lv, kur tos atrast un kā izmantot mācību procesā.

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Punkti, progress un atzīmes Uzdevumi.lv sistēmā 1. izziņas līmenis vidēja 3 p. Tiek pārbaudīta izpratne par punktu, progresa un atzīmju veidošanās sistēmu Uzdevumi.lv.
2. Ieskaitītie un neieskaitītie uzdevumi portālā Uzdevumi.lv 2. izziņas līmenis zema 2 p. Tiek pārbaudītas zināšanas par sadaļas "Virtuālā skola" vizuālo noformējumu. Nepieciešams noteikt, kāds uzdevums attēlots zīmējumā: ieskaitīts, neieskaitīts, risināts, nerisināts.