Satura rādītājs:

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 1 1. izziņas līmenis zema 1p. Zina nozimīgāko dabas resursu lielākās ieguvējvalstis un patērētājvalstis.
2. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 2 2. izziņas līmenis vidēja 1p. Zina nozimīgāko dabas resursu lielākās ieguvējvalstis un patērētājvalstis.
3. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 4 2. izziņas līmenis vidēja 1p. Zina nozimīgāko dabas resursu lielākās ieguvējvalstis un patērētājvalstis.
4. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 5 2. izziņas līmenis vidēja 1p. Zina nozimīgāko dabas resursu lielākās ieguvējvalstis un patērētājvalstis.
5. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 6 2. izziņas līmenis vidēja 1p. Zina nozimīgāko dabas resursu lielākās ieguvējvalstis un patērētājvalstis.
6. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 8 1. izziņas līmenis zema 1p. Zina nozimīgāko dabas resursu lielākās ieguvējvalstis un patērētājvalstis.
7. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 9 2. izziņas līmenis vidēja 1p. Zina nozīmīgāko derīgo izraksteņu atradņu vietas pasaulē.
8. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 10 1. izziņas līmenis zema 1p. Zina nozīmīgāko derīgo izraksteņu atradņu vietas pasaulē.
9. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 12 1. izziņas līmenis zema 1p. Zina nozīmīgāko derīgo izraksteņu atradņu vietas pasaulē.
10. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 16 1. izziņas līmenis zema 1p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
11. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 17 2. izziņas līmenis vidēja 1p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
12. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 18 2. izziņas līmenis augsta 3p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
13. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 20 1. izziņas līmenis zema 1p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
14. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 22 3. izziņas līmenis augsta 1p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
15. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 24 1. izziņas līmenis vidēja 1p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
16. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 26 1. izziņas līmenis vidēja 1p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
17. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 27 1. izziņas līmenis zema 2p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
18. Dabas resursu izmantošana 1 1. izziņas līmenis zema 1p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.
19. Dabas resursu izmantošana 2 1. izziņas līmenis zema 1p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.
20. Dabas resursu izmantošana 3 1. izziņas līmenis zema 1p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.
21. Dabas resursu izmantošana 4 1. izziņas līmenis zema 1p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.
22. Dabas resursu izmantošana 5 1. izziņas līmenis zema 1p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.
23. Dabas resursu izmantošana 6 1. izziņas līmenis vidēja 3p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.
24. Dabas resursu izmantošana 7 2. izziņas līmenis vidēja 4p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.
25. Dabas resursu izmantošana 8 2. izziņas līmenis vidēja 2p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.
26. Dabas resursu izmantošana 9 2. izziņas līmenis zema 1p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.
27. Dabas resursu izmantošana 13 2. izziņas līmenis vidēja 1p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.
28. Dabas resursu izmantošana 14 1. izziņas līmenis vidēja 1p. Skaidro teritorijas ģeogrāfiskā stāvokļa un dabas apstākļu nozīmi atjaunojamo resursu pieejamībā.
29. Dabas resursu izmantošana 16 1. izziņas līmenis vidēja 2p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.

Papildu uzdevumi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 3 Citi augsta 2p. Zina nozimīgāko dabas resursu lielākās ieguvējvalstis un patērētājvalstis.
2. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 11 Citi augsta 2p. Zina nozīmīgāko derīgo izraksteņu atradņu vietas pasaulē.
3. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 13 Citi augsta 2p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
4. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 14 Citi augsta 2p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
5. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 15 Citi augsta 2p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
6. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 19 Citi vidēja 1p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
7. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 21 Citi augsta 2p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
8. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 23 Citi augsta 4p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
9. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 25 Citi vidēja 2p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
10. Dabas resursu ieguvējvalstis un patērētājvalstis 29 Citi augsta 2p. Spriež par dabas resursu izsīkšanas un saglabāšanas iespējām.
11. Dabas resursu izmantošana 10 Citi augsta 2p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.
12. Dabas resursu izmantošana 11 Citi augsta 2p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.
13. Dabas resursu izmantošana 12 Citi augsta 2p. Zina nozīmīgāko dabas resursu izmantošanas iespējas saimniecībā.
14. Dabas resursu izmantošana 15 Citi augsta 2p. Skaidro teritorijas ģeogrāfiskā stāvokļa un dabas apstākļu nozīmi atjaunojamo resursu pieejamībā.