Jau pavisam drīz norisināsies diagnosticējošie darbi 3. klases skolēniem.
Lai Tu varētu nostiprināt zināšanas un diagnosticējošā darba laikā justos droši un pārliecināti, aicinām izmantot lielisku iespēju gatavoties diagnosticējošiem darbiem kopā ar Uzdevumi.lv.
 

TRENĒJIES AR IEPRIEKŠĒJO GADU DIAGNOSTICĒJOŠO DARBU UZDEVUMIEM UN JAUNIEM GATAVOŠANĀS TRENIŅUZDEVUMIEM ŠĪ GADA DARBAM:

 
 
Diagnosticējošo darbu treniņuzdevumi pieejami ar aktīvu PROF pieslēgumu. Pieslēdz PROF un saņem piekļuvi gan diagnosticējošo darbu treniņuzdevumiem, gan pareizām atbildēm un risinājuma soļiem visiem portāla uzdevumiem. Pastāsti par šo iespēju saviem vecākiem!


ONLINE EKSPRESS KURSS "MATEMĀTIKA 3. KLASEI"

Izveidots jauns projekts Palīgsmācībās.lv, sadarbībā ar Uzdevumi.lv piedāvājot online kursu 3. klases skolēniem - 18 video nodarbības, mājasdarbi, izglītojošas spēles un zināšanu tests pirms un pēc mācībām. Lielisks veids kā apgūt, atkārtot un nostiprināt zināšanas matemātikā, sagatavoties diagnosticējošam darbam un citiem II semestra noslēguma darbiem. Kursā apskatītas galvenās tēmas, kas Tev jāzina, beidzot 3. klasi. Kurss tiek veidots sadarbībā ar pieredzējušu un zinošu sākumskolas pedagoģi Kristīni Pusvilku.

Kursam iespējams pievienoties jebkurā brīdī un mācīties Tev atbilstošā ritmā - reizi nedēļā vairākas nodarbības vai katru dienu pa vienai nodarbībai.


PAR DIAGNOSTICĒJOŠIEM DARBIEM

Diagnosticējošie darbi tiek organizēti, lai pārbaudītu skolēnu zināšanas un prasmes atbilstoši mācību priekšmeta standarta prasībām, beidzot 3., 6. un 9. klasi. Diagnosticējošais darbs ir lielisks veids, kā gan skolotāji, gan vecāki, gan Tu pats vari novērtēt savas prasmes un tās pilnveidot un nostiprināt līdz mācību gada beigām. Diagnosticējošā darba rezultāts neietekmē ne semestra, ne gada vērtējumu.

Šajā gadā diagnosticējošie darbi nav obligāti - katra skola pati nolemj, vai šajā mācību gadā skolēni pildīs diagnosticējošos darbus. Vēl viena būtiska atšķirība - diagnosticējošiem darbiem nav noteikts viens konkrēts datums, bet nedēļa, kurā skola pati ieplāno darbu izpildi. Darbi tiek pildīti skolās klātienē.

Pēc darba veikšanas un novērtēšanas, skolotājs sniedz atgriezenisko saiti skolēnam un viņa vecākiem. Gan skolēnam, gan vecākiem ir iespējams iepazīties ar skolēna veikto un skolotāja novērtēto darbu.

 

Ja Tev radušies kādi jautājumi, gaidīsim ziņu uz e-pastu info@uzdevumi.lv. Vēlam veiksmi!
 

publicēts: