Satura rādītājs:

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Baltijas un Ziemeļvalstis Priekšstats par Baltijas un Ziemeļvalstu teritoriju, atrašanās vietu kartē un valstu karogiem.
2. Tautastērps Iepazīst Baltijas valstu līdzīgās tautastērpu valkāšanas tradīcijas. Priekšstats par kopīgo un atšķirīgo.
3. Tautiskie mūzikas instrumenti Iepazīst Baltijas un Ziemeļvalstu muzikālās tradīcijas. Priekšstats par citu valstu tradicionālajiem mūzikas instrumentiem. Salīdzina, kas kopīgs un kas atšķirīgs.

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Valsts karoga krāsas I 2. izziņas līmenis zema 1 p. Priekšstats par Baltijas un Ziemeļvalstu teritoriju, atrašanās vietu un valstu karogiem.
2. Valsts karoga krāsas III 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Priekšstats par Baltijas un Ziemeļvalstu teritoriju, atrašanās vietu un valstu karogiem.
3. Valsts karoga krāsas IV 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Priekšstats par Baltijas un Ziemeļvalstu teritoriju, atrašanās vietu un valstu karogiem.
4. Valsts karoga krāsas V 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Priekšstats par Baltijas un Ziemeļvalstu teritoriju, atrašanās vietu un valstu karogiem.
5. Latviešu tautastērpa daļa II 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Iepazīst Baltijas valstu līdzīgās tautastērpu valkāšanas tradīcijas. Priekšstats par kopīgo un atšķirīgo.
6. Latviešu tautastērpa daļa III 2. izziņas līmenis zema 1 p. Iepazīst Baltijas valstu līdzīgās tautastērpu valkāšanas tradīcijas. Priekšstats par kopīgo un atšķirīgo.
7. Tautastērpa daļa I 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Iepazīst Baltijas valstu līdzīgās tautastērpu valkāšanas tradīcijas. Priekšstats par kopīgo un atšķirīgo.
8. Tautastērpa daļa II 2. izziņas līmenis zema 1 p. Iepazīst Baltijas valstu līdzīgās tautastērpu valkāšanas tradīcijas. Priekšstats par kopīgo un atšķirīgo.
9. Tautiskais mūzikas instruments I 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Iepazīst Baltijas un Ziemeļvalstu muzikālās tradīcijas. Priekšstats par citu valstu tradicionālajiem mūzikas instrumentiem. Salīdzina, kas kopīgs un kas atšķirīgs.
10. Tautiskais mūzikas instruments II 2. izziņas līmenis zema 1 p. Iepazīst Baltijas un Ziemeļvalstu muzikālās tradīcijas. Priekšstats par citu valstu tradicionālajiem mūzikas instrumentiem. Salīdzina, kas kopīgs un kas atšķirīgs.
11. Tautiskais mūzikas instruments III 2. izziņas līmenis augsta 2 p. Iepazīst Baltijas un Ziemeļvalstu muzikālās tradīcijas. Priekšstats par citu valstu tradicionālajiem mūzikas instrumentiem. Salīdzina, kas kopīgs un kas atšķirīgs.
12. Tautiskais mūzikas instruments IV 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Iepazīst Baltijas un Ziemeļvalstu muzikālās tradīcijas. Priekšstats par citu valstu tradicionālajiem mūzikas instrumentiem. Salīdzina, kas kopīgs un kas atšķirīgs.
13. Tautiskais mūzikas instruments V 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Iepazīst Baltijas un Ziemeļvalstu muzikālās tradīcijas. Priekšstats par citu valstu tradicionālajiem mūzikas instrumentiem. Salīdzina, kas kopīgs un kas atšķirīgs.

Papildu uzdevumi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Valsts karoga krāsas II Citi augsta 1 p. Priekšstats par Baltijas un Ziemeļvalstu teritoriju, atrašanās vietu un valstu karogiem.
2. Latviešu tautastērpa daļa I Citi vidēja 1 p. Iepazīst Baltijas valstu līdzīgās tautastērpu valkāšanas tradīcijas. Priekšstats par kopīgo un atšķirīgo.

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Baltijas un Ziemeļvalstu tautiskās tradīcijas 00:15:00 vidēja 5 p. Iepazīst Baltijas valstu līdzīgās tautastērpu valkāšanas tradīcijas. Priekšstats par kopīgo un atšķirīgo.

Mājasdarbu testi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Baltijas un Ziemeļvalstu tradicionālie mūzikas instrumenti 00:20:00 vidēja 7 p. Iepazīst Baltijas un Ziemeļvalstu muzikālās tradīcijas. Priekšstats par citu valstu tradicionālajiem mūzikas instrumentiem. Salīdzina, kas kopīgs un kas atšķirīgs.