Satura rādītājs:

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Saskaitīšana līdz 20 Saskaita 20 apjomā, izvēloties kādu no paņēmieniem, skaidro, kā rezultāts iegūts, kā zina, ka rezultāts pareizs. (M.3.3.2.1.)

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Saskaitīšanas pieraksts 2. izziņas līmenis vidēja 3 p. Saskaita un atņem 20 apjomā, izvēloties kādu no paņēmieniem, skaidro, kā rezultāts iegūts, kā zina, ka rezultāts pareizs. (M.3.3.2.1.)
2. Saskaitīšana un atņemšana 2. izziņas līmenis augsta 4 p. Saskaita un atņem 20 apjomā, izvēloties kādu no paņēmieniem, skaidro, kā rezultāts iegūts, kā zina, ka rezultāts pareizs. (M.3.3.2.1.)
3. Saskaitīšanas pieraksts 2. izziņas līmenis vidēja 3 p. Saskaitīt nozīmē noskaidrot, cik kopā; atņemt nozīmē noskaidrot, cik ir viena daļa no daudzuma, ja otru zina. (M.Li.3.)
4. Saskaitīšana, atņemšana 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. Saskaita un atņem 20 apjomā, izvēloties kādu no paņēmieniem, skaidro, kā rezultāts iegūts, kā zina, ka rezultāts pareizs. (M.3.3.2.1.)
5. Saskaitīšana tabulā 2. izziņas līmenis vidēja 4 p. Saskaitīt nozīmē noskaidrot, cik kopā; atņemt nozīmē noskaidrot, cik ir viena daļa no daudzuma, ja otru zina. (M.Li.3.)
6. Nauda. 1, 2, 5, 10 eiro centu saskaitīšana līdz 20 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Saskaita un atņem 10 apjomā, demonstrējot izpratni par skaitļa sastāvu un darbību jēgu.
7. Saskaitīšana un atņemšana. Ievietot darbības zīmes 2. izziņas līmenis augsta 4 p. Prot ievietot darbības zīmi vienādībā. Saskaitīt nozīmē noskaidrot, cik kopā; atņemt nozīmē noskaidrot, cik ir viena daļa no daudzuma, ja otru zina. (M.Li.3.)
8. Nezināmā saskaitāmā aprēķināšana, otrais desmits 2. izziņas līmenis vidēja 3 p. Saskaita un atņem 20 apjomā, izvēloties kādu no paņēmieniem, skaidro, kā rezultāts iegūts, kā zina, ka rezultāts pareizs. (M.3.3.2.1.)
9. Nauda. 1, 2, 5, 10 eiro centu saskaitīšana līdz 30 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. Saskaitīt nozīmē noskaidrot, cik kopā; atņemt nozīmē noskaidrot, cik ir viena daļa no daudzuma, ja otru zina. (M.Li.3.)

Papildu uzdevumi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Summas otrajā desmitā Citi vidēja 2 p. Saskaita un atņem 20 apjomā, izvēloties kādu no paņēmieniem, skaidro, kā rezultāts iegūts, kā zina, ka rezultāts pareizs. (M.3.3.2.1.)
2. Saskaitīšana. Darbības locekļu nosaukumi Citi vidēja 1 p. Saskaitīt nozīmē noskaidrot, cik kopā; atņemt nozīmē noskaidrot, cik ir viena daļa no daudzuma, ja otru zina. (M.Li.3.)

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Saskaitīšana 20 apjomā 00:00:00 vidēja 12 p. Saskaitīt nozīmē noskaidrot, cik kopā; atņemt nozīmē noskaidrot, cik ir viena daļa no daudzuma, ja otru zina. (M.Li.3.)

Mājasdarbu testi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Saskaitīšana 20 apjomā 2 00:00:00 vidēja 17 p. Saskaitīt nozīmē noskaidrot, cik kopā; atņemt nozīmē noskaidrot, cik ir viena daļa no daudzuma, ja otru zina. (M.Li.3.)