Uzdevums:

2p.
Апельсин Asset 36.svg
Cena 16 centi.
  
Vai ar šo naudiņu pietiek, lai nopirktu vienu apelsīnu?
  
17.png
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!