Lasi tekstu un izvēlies tam atbilstošu sarunas mērķi!
   
Sestdien, 20. augustā no 12.00 līdz 14.00 smilšu parkā ar bērniem rotaļāsies Kaskabatis, burtnīcu gariņš no Jāņa Rozes grāmatnīcas.
Svētdien, 21. augustā no 14.00 līdz 15.00 - Smilšu kūku veidošanas sacensības. 5 labākie smilšu kūku tēlnieki saņems gardas balvas no Staburadzes konditorejas.
Un protams, gan svētku laikā, gan pirms un pēc tam visi, kas to vēl nav paspējuši, varēs aplūkot „Magic Sand Riga" parka lielās skulptūras. Jāatceras, ka smilšu skulptūru māksla - tā ir mirkļa burvība, un tas, kas redzams šovasar, nebūs vairs nekad! Ieeja izstādē par maksu. Pieaugušajiem Ls 2, skolēniem, studentiem, pensionāriem - Ls 1, pirmsskolas vecuma bērniem - par brīvu.

Smilšu skulptūru veidošana ir gan izzinošs, gan izklaidējošs process, kurā var aktīvi līdzdarboties dažādu paaudžu pārstāvji. Meistarstiķus paredzēts iemūžināt fotogrāfijās, kas tiks translētas uz ekrāna meistardarbnīcas norises vietā un publicētas arī Radošā smilšu skulptūru parka mājas lapā. Visi meistarstiķi piedalīsies konkursā.
 
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!