Satura rādītājs:

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Pirmā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 44 p. Pirmā semestra skolēna gatavošanās noslēguma tests 5. klasei, kurā iekļauti uzdevumi no tēmām: Kādas ir valodas funkcijas un to nozīme saziņā?, Kas ir saziņas situācija, un kā lietot tai atbilstošus valodas līdzekļus?, No kā sastāv vārds?
2. Otrā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 42 p. 2. semestra noslēguma testā iekļauti uzdevumi no tēmām: 5.4. Manas ielas/pagasta vēstījums. Kāda ir valoda apkārtējā vidē? 5.5. Spēlējas, spēlējas, kamēr sāk spēlēt. Kā sasaistīt teksta saturu ar vizuālo noformējumu? 5.6. Fantazējam kopā! Kas ir vienkāršs, un kas ir salikts teikums?

Mājasdarbu testi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Pirmā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 48 p. Pirmā semestra noslēguma tests 5. klasei, kurā iekļauti uzdevumi no tēmām: Kādas ir valodas funkcijas un to nozīme saziņā?, Kas ir saziņas situācija, un kā lietot tai atbilstošus valodas līdzekļus?, No kā sastāv vārds?
2. Otrā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 41 p. 2. semestra noslēguma testā iekļauti uzdevumi no tēmām: 5.4. Manas ielas/pagasta vēstījums Kāda ir valoda apkārtējā vidē? 5.5. Spēlējas, spēlējas, kamēr sāk spēlēt Kā sasaistīt teksta saturu ar vizuālo noformējumu? 5.6. Fantazējam kopā! Kas ir vienkāršs, un kas ir salikts teikums?