Satura rādītājs:

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Pirmā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 47 p. Pirmā semestra skolēna gatavošanās noslēguma tests 4. klasei, kurā iekļauti uzdevumi no tēmām: Kā radīt savu tekstu – aprakstu un lietišķu vēstuli? Kā spēlēties ar valodu, un kā spēlējoties mācīties latviešu valodu? Kā iegūt informāciju, un kā pasniegt to citiem?
2. Otrā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 48 p. Tests ietver sevī 3 tematus: 4.4. Vai dzīvniekiem ir valoda? Kā veidot monologu, rakstīt sludinājumu un lietišķu e-pasta vēstuli? 4.5. Gadalaiku valoda. Kā meklēt un novērtēt informāciju? Kā rakstīt dialogu, vēstījumu, lietojot uzrunu un uzrunas grupu? 4.6. Telefonsarunu valoda Kā izteikt savu viedokli un pamatot to? Kas jāzina un jāprot, rakstot instrukciju un ieteikumus?

Mājasdarbu testi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Pirmā semestra noslēguma tests I 00:40:00 vidēja 44 p. Latviešu valoda 4.klase Testā ietvertās tēmas: Saziņa Alfabēts Lietvārds,dzimte, skaitlis Vienlīdzīgi teikuma locekļi Teikuma priekšmets un izteicējs
2. Pirmā semestra noslēguma tests II 00:45:00 vidēja 45 p. Tests ietver sevī divu lielos tematus: 4.1.Māju valoda,4.2. Spēļu valoda. Uzdevumi temati ir: vārda satāvs, apraksts, vārda nozīme,apvidvardi, vietvardi, vienlīdzīgi teikuma locekļi, tiešā runa, teikuma gramatiskais centrs.
3. Otrā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 44 p. Tests ietver sevī 3 tematus: 4.4. Vai dzīvniekiem ir valoda? Kā veidot monologu, rakstīt sludinājumu un lietišķu e-pasta vēstuli? 4.5. Gadalaiku valoda. Kā meklēt un novērtēt informāciju? Kā rakstīt dialogu, vēstījumu, lietojot uzrunu un uzrunas grupu? 4.6. Telefonsarunu valoda Kā izteikt savu viedokli un pamatot to? Kas jāzina un jāprot, rakstot instrukciju un ieteikumus?