Satura rādītājs:

Metodiskie materiāli

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Satura rādītājs

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Kas ir fizikālie lielumi Mērvienību apzīmējumi un mērvienības.
2. Skaidrojošā vārdnīca (A-D) Mērvienību skaidrojošā vārdnīca no A līdz D.
3. Skaidrojošā vārdnīca (M-V) Mērvienību skaidrojošā vārdnīca no A līdz D.

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Fizikālo lielumu apzīmējumi 1. izziņas līmenis zema 2p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem.
2. Fizikālo lielumu mērvienības 1. izziņas līmenis zema 2p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu mērvienībām.
3. Fizikālo lielumu apzīmējumi un mērvienības 1. izziņas līmenis vidēja 5p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu mērvienībām un apzīmējumiem.
4. Dotā un aprēķināma lieluma apzīmējums I 1. izziņas līmenis vidēja 4p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem. Skolēns analizē, kādas mērvienības ir dotas un kādas ir jāizrēķina.
5. Dotā un aprēķināma lieluma apzīmējums II 1. izziņas līmenis vidēja 4p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu mērvienībām. Skolēns analizē, kādas mērvienības ir dotas un kādas ir jāizrēķina.
6. Dotā un aprēķināma lieluma apzīmējums, veicot aprēķinu pēc reakcijas vienādojuma 1. izziņas līmenis augsta 2p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem un mērvienībām. Skolēns analizē, kādas mērvienības ir dotas un kādas ir jāizrēķina.

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Apskats par fizikāliem lielumiem, mērvienībām un apzīmējumiem. 00:40:00 augsta 13p. Skolēnam tika iespēja pārbaudīt savas zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem, mērvienībām un to apzīmējumiem testa un kombinētos uzdevumos.
2. Apskats par fizikālo lielumu mērvienībām un apzīmējumiem. 00:40:00 vidēja 8p. Skolēnam tika piedāvāts pārbaudīt savas zināšanas par fizikālo lielumu mērvienībām un apzīmējumiem atsevišķi un kombinācijās.