Identificētam skolotājam ir pieejama detalizēta statistika par savas skolas skolēnu individuālajiem rādītājiem portālā Uzdevumi.lv. Atvērt statistiku par konkrētu skolēnu var trīs veidos:
 1. Sadaļā „Top”, izvēloties klasi un klikšķinot uz interesējošā skolēna vārda
 2. Sadaļā „Skolēnu pārvalde”, klikšķinot uz interesējošā skolēna vārda un augšējā rīkjoslā izvēloties iespēju „Statistika par bērnu”
 3. Sākumlapas logrīkā "Manas klases", klikšķinot uz saites "Skolēni" un tad uz interesējošā skolēna vārda
Pamata informācija par skolēnu
sk_profils.png
Lapas augšdaļā tiek attēlota pamata informācija par skolēnu. Tajā redzams:
 • Skolēna profila bilde
 • Mācību iestāde un klase
 • Nopelnītie TOP punkti
 • Nopelnītie profila punkti
 • Vieta klasesbiedru topā
Atverot skolēna statistiku, lapas augšpusē ir iespējams veikt arī citas darbības: apskatīt skolēna publisko profilu, rediģēt skolēna profila informāciju; mainīt skolēna paroli.
 
statistika.png
Logrīks "Priekšmetu progress"
3 prieksmetu progress.png
 
Tālāk seko logrīks „Priekšmetu progress”, kurā parādīta informācija par skolēna sasniegumiem un progresu dažādos mācību priekšmetos. Nepieciešamības gadījumā ir iespējams norādīt, ka logrīkā gribat redzēt skolēna progresu Jūsu pasniegtajos mācību priekšmetos ①.
Logrīks "Aktivitāte par pēdējām 30 dienām"
4 aktivitate 30 d.png
 
Nākamajā logrīkā skolotājs redz, kad, ko un cik daudz skolēns ir risinājis pēdējo 30 dienu laikā. Arī šajā logrīkā ir iespējams atlasīt informāciju par Jūsu pasniegtajiem mācību priekšmetiem.
Logrīks "Statistika par pēdējām 30 dienām"
5 statistika par 30 d.png
 
Šajā logrīkā tiek attēlota detalizēta informācija par skolēna rezultātiem portālā Uzdevumi.lv pēdējo 30 dienu laikā.
 
Tiek attēlota šāda statistika:
 • Nopelnītie punkti, pildot uzdevumus un testus sadaļā „Virtuālā skola”
 • Laiks, kas patērēts, pildot uzdevumus un testus sadaļā "Virtuālā skola" (neskaitot laiku, kas pavadīts pildot pārbaudes un mājasdarbus)
 • Ātrums, kādā skolēns risina portālā pieejamos mācību materiālus
 • Ieskaitīto uzdevumu un testu skaits
 • Mēģinājumu skaits – skolēnam ir iespēja katru uzdevumu risināt vairākas reizes, taču katrā mēģinājumā parādīsies cits uzdevuma variants
 • Vidējais mēģinājumu skaits uzdevumiem – parāda to, cik reizes vidējo skolēns risinājis uzdevumu, kamēr atbildējis pareizi.
6 stats salidzin.png
 
Papildus skolotājs var salīdzināt skolēna rezultātus ar iepriekšējo periodu rezultātiem, kā arī ar vidējiem citu lietotāju rezultātiem. Šī brīža rezultāts tiek parādīts aplīšos virs līnijas ①, bet rezultāts par iepriekšējo periodu vai citu lietotāju vidējais rezultāts - zem līnijas ②. Daži no rezultātiem var tikt izcelti ar krāsu indikatoriem. Zaļā krāsa parāda to, ka skolēna rezultāts ir pozitīvs ③, bet oranžā krāsa parāda to, kur skolēnam vajadzētu pastrādāt vairāk ④.
 
Skolēna rezultātus var salīdzināt dažādos līmeņos:
 • Ar paša skolēna rezultātiem iepriekšējās 30 dienās
 • Ar vidējiem rādītājiem klasē par 30 dienām
 • Ar vidējiem rādītājiem portālā par 30 dienām
Logrīks "Statistikas vēsture"
7 statistikas vesture.png
 
Logrīkā „Statistikas vēsture” saglabājas dati par skolēna rezultātiem, kopš profila reģistrēšanas brīža. Te skolotājs var novērtēt skolēna aktivitāti dažādu mēnešu griezumā. Arī šajā logrīkā ir iespējams atlasīt informāciju par Jūsu pasniegtajiem mācību priekšmetiem, kā arī atlasīt jebkuru citu mācību priekšmetu.
Logrīks "Pārbaudes darbi"
pd_jauns (2).png
 
Pēdējā logrīkā skolotājs redz visus pārbaudes darbus, ko uzdevis skolēnam. Pārbaudes darbi, ko uzdevuši citi skolas pedagogi, šajā atskaitē netiek uzrādīti. Logrīkā parādās skolēna rezultāts attiecīgajā darbā. Uzklikšķinot uz darba nosaukuma logrīkā, sadaļā "Pārbaudes darbi" atveras konkrētais darbs, kurā ir atlasīti tikai attiecīgā skolēna rezultāti.