Satura rādītājs:

Metodiskie materiāli

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Satura rādītājs
2. Noderīgo lietu stūrītis. Kā aug un attīstās dzīvnieki.

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Dzīvnieku attīstības veidi Tauriņa un vardes attīstības cikli sastāv no vairākām stadijām. (D.Li.7.)
2. Dzīvnieku rūpes par mazuļiem Dzīvniekiem ir dažāda uzvedība, lai palīdzētu pēcnācējiem izdzīvot, augt un attīstīties – tos baro, aizsargā (veido ligzdu vai alu, midzeni u. c.), apmāca (lidot, meklēt barību, slēpties u. c.). (D.Li.7.)
3. Rūpes par dzīvniekiem Novēro dzīvnieku uzvedību, vairošanos, to augšanu un attīstību dabiskajā vidē. (D.6.7.1.1.)
4. Dzīvnieku aprūpe un saudzēšana Novēro dzīvnieku uzvedību, vairošanos, to augšanu un attīstību dabiskajā vidē. (D.6.7.1.1.)

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Attīstība ar pārvēršanos (atbilžu ievietošana) 2. izziņas līmenis vidēja 4p. Tauriņa un vardes attīstības cikli sastāv no vairākām stadijām. (D.Li.7.)
2. Dzīvnieku attīstība (atbilžu ievietošana) 2. izziņas līmenis vidēja 1p. Dzīvnieku attīstības cikli sastāv no vairākām stadijām. (D.Li.7.)
3. Rūpes par dzīvniekiem (atbilžu izvēle) 2. izziņas līmenis vidēja 3p. Skaidro saviem vārdiem dzīvības procesu norisi, novērojot dzīvniekus to dabiskajā vidē. (D.6.7.1.1.)

Eksāmenu uzdevumi (PROF)

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Tauriņa attīstība (atbilžu izvēle) Citi zema 1p. Tauriņa attīstības cikls sastāv no vairākām stadijām. (D.Li.7.)
2. Laša dzīves cikls (atbilžu izvēle) Citi vidēja 1p. Formulē cēloņsakarības, izdara secinājumus par izvirzīto pētījuma jautājumu. (D.6.11.1.1.)

Papildu uzdevumi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Copy of Dzīvnieku attīstība (atbilžu izvēle) Citi vidēja 1p. Dzīvnieku attīstības cikli sastāv no vairākām stadijām. (D.Li.7.)
2. Dzīvnieku attīstība (atbilžu izvēle) Citi vidēja 1p. Dzīvnieku attīstības cikli sastāv no vairākām stadijām. (D.Li.7.)

Mājasdarbu testi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Dzīvnieku attīstība 10:00:00 vidēja 10p. Tauriņa un vardes attīstības cikli sastāv no vairākām stadijām. Tauriņa attīstības cikls ir: ola – kāpurs – kūniņa – pieaudzis dzīvnieks. Vardes attīstības cikls ir: ola – kāpurs (kurkulis) – pieaudzis dzīvnieks. Dzīvniekiem ir dažāda uzvedība, lai palīdzētu pēcnācējiem izdzīvot, augt un attīstīties – tos baro, aizsargā (veido ligzdu vai alu, midzeni u. c.), apmāca (lidot, meklēt barību, slēpties u. c.). (D.Li.7.)