ONLINE VIDEO KURSS
"ANGĻU VALODA 9. KLASEI"

Satura rādītājs:

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Passive. Form. Interrogative How to form Passive interrogative sentences

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Present Simple Passive. Interrogative I 2. izziņas līmenis zema 1 p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
2. Present Simple Passive. Interrogative II 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
3. Present Continuous Passive. Interrogative I 2. izziņas līmenis zema 1 p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
4. Present Continuous Passive. Interrogative II 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
5. Present Perfect Passive. Interrogative I 2. izziņas līmenis zema 1 p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
6. Present Perfect Passive. Interrogative II 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
7. Past Simple Passive. Interrogative I 2. izziņas līmenis zema 1 p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
8. Past Simple Passive. Interrogative II 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
9. Past Continuous Passive. Interrogative I 2. izziņas līmenis zema 1 p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
10. Past Continuous Passive. Interrogative II 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
11. Past Perfect Passive. Interrogative I 2. izziņas līmenis zema 1 p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
12. Past Perfect Passive. Interrogative II 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
13. Future Simple Passive. Interrogative I 2. izziņas līmenis zema 1 p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
14. Future Simple Passive. Interrogative II 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
15. Modals Passive. Interrogative I 2. izziņas līmenis zema 1 p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."

Papildu uzdevumi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Active or Passive? / Interrogative Citi vidēja 2 p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Passive. Interrogative I 00:15:00 zema 8 p. Multiple choice tasks. Choose the correct option.
2. Passive. Interrogative II 00:15:00 vidēja 14 p. "Open the brackets" tasks. Write the verb in the brackets in the correct form.

Mājasdarbu testi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Passive. Interrogative 00:40:00 vidēja 24 p. Test "Passive Interrogative"