publicēts:

Vai esi gatavs valsts pārbaudes darbiem?

Tuvojoties valsts pārbaudes darbiem, piedāvājam sarakstu ar materiāliem, kas palīdzēs Tev atkārtot mācību tēmas un nostiprināt zināšanas pirms pārbaudījumiem!

publicēts:

Kā visefektīvāk atkārtot mācību tēmas pirms eksāmeniem?

Līdz pirmajiem eksāmeniem atlikuši mazāk nekā 2 mēneši! Kamēr daudzi skolēni eksāmena dienu gaida ar satraukumu, vecāki ir norūpējušies par to, vai bērnam izdosies pabeigt skolu. Kopā ar mācību platformu Palīgsmācībās.lv ir iespējams ātrā, vienkāršā un aizraujošā veidā atkārtot visas svarīgākās mācību tēmas un gatavoties dažādiem eksāmeniem! 

publicēts:

Lieldienu darba lapas un testi

Esam izveidojuši Lieldienu darba lapas, kurās varēsi spēlēt Lieldienu bingo, meklēt vārdus burtu režģī, iepazīt Lieldienu tautasdziesmas, veidot Lieldienu zaķa origami un pildīt citus interesantus uzdevumus.

publicēts:

Aktivitāšu idejas un darba lapas pavasara brīvlaikam

Līdz ar pavasara saules stariem strauji tuvojas skolēnu brīvlaiks. Esam sagatavojuši darba lapas, kas noderēs skolēniem un viņu ģimenēm, plānojot brīvdienas. Izmantojot darba lapas, skolēni varēs izveidot savu brīvlaika plānu un iemūžināt spilgtākos mirkļus.

publicēts:

Sveicam Sieviešu dienā!

Sieviešu dienā vēlamies teikt lielu paldies par jūsu atbalstu, sapratni, sirsnību un burvīgajiem smaidiem. Lai ikkatrs zieds un katrs vārds, kas šodien tiek veltīts jums, iepriecina un liek justies īpašām! Novēlam caur ikdienas steigu, rūpēm un raizēm, ieraudzīt sevī īpašo, skaisto un patieso!

publicēts:

TESTS: 5 jautājumi par Uzdevumi.lv

Šogad aprit jau 15 gadi kopš portāls ir uzsācis savu misiju - padarīt mācību procesu vieglāku un aizraujošāku! Kura ir apmeklētākā Uzdevumi.lv sadaļa un kāds ir izpildīto uzdevumu skaita rekords? Šos un citus faktus uzzini īpašā jubilejas testā!

publicēts:

Kāpēc online video kursi ir labākā izvēle skolēnam?

Vēlamies Tevi iepazīstināt ar jaunu mācīšanās pieeju - Palīgsmācībās.lv online video kursiem, kas izmaksu, laika un ieguvumu ziņā būs efektīvāk nekā privātskolotāja konsultācijas. Online video - tas nozīmē, ka nav jāpieslēdzas tiešsaistes nodarbībām, jo mācības notiek, skatoties zinošu skolotāju sagatavotus mācību video ierakstus. 

publicēts:

Kādi diagnosticējošie darbi būs jāpilda šogad?

Pagājušā mācību gadā diagnosticējošie darbi nebija obligāti - katra skola pati nolēma, vai skolēni darbus pildīs vai nē. Kāda situācija ar diagnosticējošiem darbiem ir šajā mācību gadā?

publicēts:

Jauna mācību platforma Latvijā - online video kursi skolēniem

Jauna mācīšanās pieeja Jūsu bērnam - online video kursi no Palīgsmācībās.lv. Video nodarbības, kas papildinātas ar digitāliem mājasdarbiem un citiem mācību materiāliem - darba lapām, izglītojošām spēlēm vai citiem noderīgiem materiāliem.

publicēts:

Jauns skolēnu seriāls “Ralfs mācās ar Uzdevumi.lv!”

Vai Tu izmanto visas Uzdevumi.lv iespējas? Seko līdzi jaunajam skolēnu seriālam “Ralfs mācās ar Uzdevumi.lv”, lai uzzinātu, kā uzlabot atzīmes, gatavoties pārbaudes darbiem un kļūt par labāko klasē!

publicēts:

Jaunums! Online video kurss “Vācu valoda sākumskolai”

Palīgsmācībās.lv piedāvā jaunu online video kursu 4.-6. klases skolēniem “Vācu valoda sākumskolai”, kas Tev palīdzēs apgūt vācu valodas pamatus un nostiprinās jau esošās zināšanas viegli uztveramā veidā.

publicēts:

Kā veicināt skolēnu interesi par matemātiku?

Nav noslēpums, ka skolotājiem ir arvien grūtāk noturēt skolēnu uzmanību un veicināt interesi par eksaktajiem mācību priekšmetiem. Viens no iemesliem ir maldīgs priekšstats par matemātiku kā sarežģītu un neinteresantu mācību priekšmetu. Mums ir risinājums, kā pierādīt, ka no matemātikas nav jābaidās!