Uzdevums:

5p.
Aprēķini galvā un uzraksti rezultātu!
 
Cupcake.svg
молоко_piens_milk.svg
яйца_olas_eggs.svg
0,65
0,85
€ 0,09
 
 
Kēksiņš un \(1\) \( l\) piena kopā maksā € .
 
4 olas un \(1\) \( l\) piena kopā maksā € .
 
Kēksiņš un 5 olas kopā maksā € .
 
Kēksiņš ir par  centiem lētāks nekā \(1\) \( l\) piena.
 
\(1\) \( l\) piena maksā par  centiem vairāk nekā \(3\) olas. 
 
Atsauce:
https://visc.gov.lv/vispizglitiba/eksameni/dokumenti/uzdevumi/2019/3klase/3kl_dd_matem_lv.pdf
pngimg.com
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!