Izlasi Kristapa uzrakstīto darbu!
  
Par skolas formu nepieciešamību parasti ir dažādi viedokļi. Es domāju, ka skolas formas mūsdienu skolā nav nepieciešamas.
Ne man, ne maniem klasesbiedriem diena nebeidzas ar stundām skolā. Man ir futbola treniņi, Emīls dodas uz peldēšanu, bet Martai ir mūzikas skola. Ko darīt ar skolas formu? Pārvilkt? Un nēsāt somā līdzi pārvelkamās drēbes? Iet tajā?
Kāpēc rodas jautājums par to, ko darīt pēc skolas ar skolas formu? Laikam tāpēc, ka skolas formu dizainu parasti izvēlas pieaugušie. Un pieaugušajiem ir cita izpratne par modernu vai ērtu apģērbu. Viņiem ir grūti iedomāties, kā mēs jūtamies ikdienā. Mums liek vilkt apģērbu, kuru paši nemaz neizvēlas. Cik bieži esat redzējuši vīriešus vestēs? Vai sievietes vestēs? Un svārkos ziemas laikā?
Turklāt skolas forma ir daudz dārgāka nekā parastais apģērbs. Lai izskatītos kārtīgi, ir nepieciešami vairāki komplekti, kas nesanāk nemaz tik lēti.
Manuprāt, godīgi būtu katram pieaugušajam, kurš grib bērnus ietērpt skolas formā, pašiem 5 dienas nedēļā staigāt vienās un tajās pašās drēbēs. Un nepārģērbties arī tad, kad pēc darba dodas teātri, kino vai ballīti. Tad arī es piekristu (varbūt) uzvilkt skolas formu.
 
1. Nosaki šī domraksta veidu!
 
2. Norādi, kurš temats atbilst apraksta tipa domrakstam!
 
Atsauce:
https://www.visc.gov.lv. Diagnosticējošais darbs latviešu valodā 6. klasei, 2022
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!