Uzdevums:

1p.
Izlasi Kristapa uzrakstīto darbu!
  
Manas istabas rakstāmgalds atrodas pie manas istabas loga. Tas ir ļoti būtisks priekšmets manā istabā.
Istaba man ir liela, rakstāmgalds atrodas tās malā, bet tas ir centrālais priekšmets. Es tiešām domāju, ka tas ir centrā. Tikai nevis istabas centrā, bet manas dzīves centrā. Viss notiek pie galda un ap šo galdu.
Galdam ir plata darba virsma, labajā pusē 3 atvilktnes, savukārt virs tā 2 gari plaukti, kas sadalīti mazākos iedalījumos. Krāsa ir gaiši brūna. Krāsu gan var reti redzēt, jo parasti uz galda atrodas tik daudz lietu un darbu, ka zem tiem gandrīz nekas nav redzams.
Klades, burtnīcas, kartes un zīmēšanas albumi atrodas lielākajā plauktā. Mazajos esmu salicis dažādus rakstāmpiederumus, vienā plauktā arī dažu sportistu attēlus. Atvilktnēs glabājas dažādas lietas. Tur ir gan telefona lādētājs, gan saldumi sarežģītiem dzīves brīžiem, gan blociņi un plānotājs.
Uz galda vienmēr stāv dators. Reizēm gan es ņemu datoru un eju mācīties gultā, bet lielākoties es tomēr strādāju pie galda.
Ja sēž pie galda, tad var redzēt mūsu un kaimiņu dārzu. Man patīk brīžos, kad pietrūkst iedvesmas vai apnīk mācīties, paskatīties, kas tur notiek.
Katru brīvdienu laikā es galdu sakārtoju ļoti rūpīgi. Tiesa, tiklīdz sākas skola, kārtība pazūd. Bet es labi orientējos visā, kas man atrodas uz galda, jo tas ir manējais.
 
Nosaki šī domraksta veidu!
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!