Uzdevums:

3p.
Iepazīsties ar situāciju un reklāmas materiālu!
 
        Kārlis ir 6. klases skolnieks no Rīgas. Viņa klase ir izlēmusi Atvērto durvju nedēļas laikā apmeklēt kādu no uzņēmumiem. Atvērto durvju nedēļa sākas pirmdien, 7. aprīlī, un ilgst 5 dienas.
        Kārļa klasē mācās 4 zēni, kuriem trešdien plkst. 15.00 sākas svarīgas pusfināla sacensības basketbolā, bet viņi uz uzņēmumu vēlas doties kopā ar klasi.
        Klases aptauja liecina, ka skolēni labprāt apmeklētu uzņēmumu, kas apmeklētājiem piedāvā izklaidi, ražo pārtikas produktus vai kam ir saikne ar dzīvniekiem.
        Informāciju par uzņēmumiem skolēni atrada internetā.
 
 
Pasākuma plānojums
Uzņēmums
Uzņēmums
Uzņēmums
Uzņēmuma aprakstsRažotne "Riekstiņi"SIA "Vēja spārni"Dzīvnieku pieskatīšanas serviss "Astaiņi"
Pasākuma aprakstsUzņēmuma apskate, pārtikas produktu saiņošanas ceha darbība. Iepazīšanās ar fasēto produktu un augļu klāstu. Degustācija.Uzzināsi, kas ir vēja tunelis, kāpēc ir iespējama lidošana, kā notiek vēja tuneļa konstruēšana un ražošana.Būs iespēja iepazīties ar suņiem, kā arī apmīļot kaķus. Būs iespēja uzzināt, kā notiek dzīvnieku pieskatīšanas darbs.
Prasības apmeklētājiemVar pieteikties visi, kurus tas interesē. Ekskursijas dalībniekiem jābūt veseliem.Studenti šādās nozarēs: būvniecība, konstruēšana, arhitektūra, elektronika.Gaidīsim nelielu informāciju par jums (cik gadu, kāda pieredze ar dzīvniekiem, kāpēc vēlaties ciemoties).
Norises vietaLivonijas ielā 7, RīgāKārklu ielā 53, RīgāLidoņu ielā 105, Rīgā
Pasākuma laiks11. aprīlis 11.00-13.008. aprīlis 16.00-17.009. aprīlis 15.00-17.00
 
Kuru uzņēmumu Kārļa klase var apmeklēt, ņemot vērā reklāmas un informāciju par Kārļa klasi?
 
Uzņēmums
Vai Kārļa klase var to apmeklēt?
"Riekstiņi"
"Vēja spārni"
"Astaiņi"
 
Uzraksti pamatojumu katrai atbildei un salīdzini ar risinājuma soļos minēto!
 
Atsauce:
http://visc.gov.lv/vispizglitiba/eksameni/dokumenti/uzdevumi/2015/6klase/6kl_latv_val.pdf
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!