Uzdevums:

1p.
Izlasi teksta fragmentu!
 
Raimonds iecirtās, paziņodams, ka viņš neēdīšot, nepārģērbšoties un savus jaunos draugus projām nelaidīšot. Nelīdzēja nedz audzinātājas nopietnie vārdi, nedz mātes mīļie glāsti. Visbeidzot viņš sāka pat raudāt. Arī Vilis mēģināja mazo zēnu pierunāt. – Tev taču šovakar jāspēlē koncertā, – viņš aizrādīja, – iedomājies, cik daudz cilvēku priecāsies par tavu uzstāšanos! – Vai jūs arī iesiet? – vaicāja mazais Raimonds. Bet šoreiz Vilis viņam pa prātam nevarēja izdarīt. – Mēs nevaram nākt, – viņš sacīja, – Mildiņa ap to laiku jau guļ, un man ir jāmācās. Uz rītdienu ir daudz uzdots, un nu jau es tikpat esmu pazaudējis visu pēcpusdienu viesnīcā. – Raimonds, piespiedis galviņu pie mātes krūtīm, šņukstēja: – Ja Vilis nenāks, es nespēlēšu!
Man nav labi, man nav labi! – Viņš tiešām izskatījās nožēlojams.
Dziedātāja pasauca savu vīru. – Paskaties, kāds Raimonds ir nolaidies un noraudājies! – viņa bēdājās. – Kas viņam kait? Citādi viņš taču ir prātīgs zēns, bet šodien negrib un negrib spēlēt!
 
Atzīmē fragmentam atbilstošu virsrakstu!
 
Atsauce:
http://visc.gov.lv/vispizglitiba/eksameni/dokumenti/uzdevumi/2013/6klase/6kl_latv_val.pdf
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!