Analizē doto tekstu, nosakot funkcionālo valodas stilu, teksta žanru un pazīmi, kas no dotajām visprecīzāk raksturo doto tekstu!
 
Autors secina.
1. Analizējot veiktos krāsu daļiņu piesārņojuma pētījumus, autors secina, ka, lai gan krāsu daļiņas var uztvert kā atsevišķu, neatkarīgu morfoloģisku mikroplastmasas tipu, to pētījumi vēl joprojām ir salīdzinoši ierobežoti, pieejamie dati joprojām ir nepietiekami, lai iegūtu visaptverošu priekšstatu par krāsu daļiņām jūras vidē.
2. Veicot interviju ar nozares speciālisti, autors noskaidro, ka mikroplastmasas paraugu identificēšanā tiek izmantota ATR-FTIR spektropijas metode, ar kuras palīdzību iespējams noteikt, vai paraugi satur krāsu daļiņas. Taču, lai noteiktu vai paraugi satur tieši pretapauguma krāsu daļiņas, ir nepieciešama sarežģītāka un dārgāka krāsu daļiņu noteikšanas metode - X-ray fluorescence (XRF) metode, kas tiek pielietota, lai būtu iespējams identificēt un analizēt pretapauguma krāsu sastāvā esošās vielas (biocīdus, smagos metālus).
 
Teksta valodas stils.
 
Teksta žanrs —
 
Tekstu raksturo tāda  pazīme kā
Atsauce:
S.Kļaviņa. Pretapauguma krāsu radītā mikroplastmasas piesārņojuma ietekme uz jūras vidi.
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!