20.
maijā
Eksāmens MATEMĀTIKĀ 12.KLASEI
Trenējies ŠEIT!

Uzdevums:

4p.
Anniņa par savu naudu var nopirkt 6 konfektes, kas maksā 4 eiro centi gabalā.
Cik konfekteAnniņa varētu nopirkt, ja konfektes cenu samazinātu par 50%?
  
 konfektes.

Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!