VIDEO KURSS - MATEMĀTIKA 4. KLASEI
3 konfektes maksā 12 centus. Cik maksā 9 konfektes?
  
Risinām kopā ar attiecības paņēmienu:
  
1) Cik reižu 9 konfektes ir vairāk nekā 3 konfektes?
 
i:i=i (reizes)
 
2) Cik ir jāmaksā par 9 konfektēm?
 
12i=i (centi)
 
9 konfektes maksā  centus.
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!