21.
maijā
Eksāmens MATEMĀTIKĀ 12.KLASEI
Trenējies ŠEIT!

Uzdevums:

3p.
Cik daudz naudas ir nepieciešams, lai nopirktu 8 apelsīnus un vienu šokolādīti, ja viena apelsīna cena ir 7 centi un vienu šokolādīti var nopirkt par 24 centiem/centu?
 
Nepieciešami  centi.
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!