Uzdevums:

4p.
Ģimene nopirka jaunus traukus: \(2\) katliņus un vairākas bļodiņas. Viens katliņš maksāja 23 eiro, bet viena bļodiņa maksāja 3 eiro.
Cik bļodiņas ģimene nopirka, ja viss pirkums maksāja61 eiro?
 
Ģimene nopirka  bļodiņas.
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!