Uzdevums:

2p.
Ja 5 āboli kopā maksā 25 centus(-u), tad cik maksā viens ābols?
 
Viens ābols maksā  centus.
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!