26.
februārī
Diagnosticējošais darbs MATEMĀTIKĀ 3. KLASEI
Trenējies ŠEIT!

Uzdevums:

3p.
Viens mandarīns maksā 7 centus. Lienīte nopirka 5 mandarīnus un vienu bulciņu par 24 centiem.
Cik jāmaksā par pirkumu?
 
Kopā jāmaksā  centus.
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!