STARPDISCIPLINĀRAIS
MONITORINGA DARBS 9. KLASEI

Satura rādītājs:

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Pirmā semestra noslēguma tests I 00:40:00 augsta 39 p. Trijstūru līdzība, sakarības taisnleņķa trijstūrī, trapeces elementi un laukums, taisna prizma. Saīsinātās reizināšanas formulas, sadalīšana reizinātājos, nepilnie kvadrātvienādjumi.
2. Pirmā semestra noslēguma tests II 00:40:00 vidēja 43 p. Pārbauda zināšanas par līdzīgiem trijstūriem, trijstūra viduslīniju, trigonometriskus parametrus un binoma kvadrāta īpašības.
3. Otrā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 31 p. Testā ir iekļauti jautājumi par kvadrātvienādojumiem, to atrisināšanu. Pielieto ievietošanas un saskaitīšanas paņēmenus, pielieto zināšanas par kvadrātfunkcijām.

Mājasdarbu testi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Pirmā semestra noslēguma tests 00:40:00 augsta 54 p. Trijstūru līdzība, sakarības taisnleņķa trijstūrī, trapeces elementi un laukums, taisna prizma. Saīsinātās reizināšanas formulas, sadalīšana reizinātājos, nepilnie kvadrātvienādjumi.
2. Otrā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 34 p. Testā ir ietverti uzdevumi par kvadrātvienādojumiem, kvadrātfunkcijām. Pielieto saskaitīšanas un ievietošanas paņēmienus.