VIDEO KURSS - MATEMĀTIKA 4. KLASEI
Estere vakar nopirka 8 pildspalvas, bet šodien 12 tādas pašas pildspalvas. Izrādījās, ka šodien Estere ir iztērējusi par 60 centiem vairāk nekā vakar.
Risinām kopā!
1. Cik maksā viena pildspalva?
Par cik pildspalvām Estere šodien nopirka vairāk nekā vakar?
128=i (p.)
 
Cik maksā viena pildspalva?
60:i=i (centi)
 
2. Cik centus Estere iztērēja par pildspalvām vakar?
Cik centus Estere iztērēja nopērkot 8 pildspalvas?
8i=i (centi)
 
3. Cik centus Estere iztērēja par pildspalvām šodien?
Cik centus Estere iztērēja nopērkot 12 pildspalvas?
i+60=i (centi)
 
Pārbaude.
ii=60 (centi)
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!