Uzmanīgi izpēti kūciņu cenas un atrisini uzdevumu!
Raksti tikai rezultātu!

\(4\). klasē mācās 19 skolēni, ja katram nopirktu kūciņu "Groziņš", par pirkumu būtu jāmaksā centi.
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!