ONLINE VIDEO KURSS
"MATEMĀTIKA 3. KLASEI"
Viena konfekte maksā 4 centus. Gunitai ir 32 centi.
Vai meitene varēs nopirkt 6 konfektes?
  
Viņa  nopirkt 6 konfektes, Gunitai   centi.
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!