Dainim bija 14 centi. Viņš par visu naudu nopirka \(2\) uzlīmes.
 
1. Cik maksāja viena uzlīme?
Viena uzlīme maksāja  centus.
 
2. Cik Dainim būtu jāsamaksā, ja viņš vēlētos nopirkt 3  tādas uzlīmes?
Lai nopirktu 3 tādas pašas uzlīmes, būtu jāsamaksā  centus.
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!