Izlasi tekstu un atzīmē pareizo atbildi!
 
Izglītības un zinātnes ministres, X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīcības komitejas priekšsēdētājas Tatjanas Koķes uzruna koru koncertā „Mana zeme – zemīte skaistā!” /fragments/

„Augsti godātais Latvijas Valsts prezidenta kungs! Lilita Zatleres kundze! Ministru prezidenta kungs! Maestro! Godājamie svētku dalībnieki uz skatuves, skatītāju rindās un pie televizoru ekrāniem!
Te nu mēs visi esam kā līdzdalībnieki mūsu valstī un, iespējams, visā pasaulē, lielākajai un spilgtākajai bērnu un jauniešu kultūras un mākslas manifestācijai, kas vienlaikus ir latviešu tautas tradīciju saglabāšana un augstu garīgo un tikumisko vērtību skola.
Dziesma, deja, mūzika un svētki uzšķil uguni katra cilvēka sirdī, mudina uz krietniem darbiem un domām, vairo dzimtenes mīlestību un stiprina sabiedrības vienotību. Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, talantīga un uzņēmīga Latvijas jaunatne, kolektīvu vadītāji, virsdiriģenti un virsvadītāji ir Latvijas zelta fonds. Uzgavilēsim viņiem!”
 
 
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!