Satura rādītājs:

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Ķīmisko elementu periodiskās tabulas noslēpumi. 1. uzdevums, 1. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko elementu periodiskā tabulā.
2. Ķīmisko elementu periodiskās tabulas noslēpumi. 1. uzdevums, 2. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko elementu periodiskā tabulā, elementu izplatību un fizikālām īpašībām.
3. Ķīmisko elementu periodiskās tabulas noslēpumi. 1. uzdevums, 3. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko elementu periodiskā tabulā, elementu izplatību un vēsturi.
4. Ķīmisko elementu periodiskās tabulas noslēpumi. 1. uzdevums, 4. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par vielu fizikālām un ķīmiskām īpašībām.
5. Ķīmisko elementu periodiskās tabulas noslēpumi. 1. uzdevums, 5. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par vielu fizikālām un ķīmiskām īpašībām.
6. Ķīmisko elementu periodiskās tabulas noslēpumi. 1. uzdevums, 6. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 2 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par vielu fizikālām un ķīmiskām īpašībām. Nepieciešamas prasmes vielas masas un tilpuma pārrēķināšanā.
7. Ķīmisko elementu periodiskās tabulas noslēpumi. 1. uzdevums, 7. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par skābju fizikālām un ķīmiskām īpašībām.
8. Ķīmisko elementu periodiskās tabulas noslēpumi. 1. uzdevums, 8. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 2 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko elementu periodiskā tabulā, elementu un jonu elektronu skaitu.
9. Ķīmisko elementu periodiskās tabulas noslēpumi. 1. uzdevums, 9. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par skābju fizikālām un ķīmiskām īpašībām.
10. Slāpeklis un tā savienojumi. 2. uzdevums, 10. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 2 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par vielu ķīmiskām saitēm.
11. Slāpeklis un tā savienojumi. 2. uzdevums, 11. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par elementu oksidēšanas pakāpēm.
12. Slāpeklis un tā savienojumi. 2. uzdevums, 12. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par elementu oksidēšanas pakāpēm.
13. Slāpeklis un tā savienojumi. 2. uzdevums, 13. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu fizikālām un ķīmiskām īpašībām.
14. Slāpeklis un tā savienojumi. 2. uzdevums, 14. - 15. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 3 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par vielas masas daļas un šķīduma koncentrācijas aprēķināšanu.
15. Slāpeklis un tā savienojumi. 2. uzdevums, 16. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par vielas molmasas aprēķināšanu.
16. Slāpeklis un tā savienojumi. 2. uzdevums, 17. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu fizikālām un ķīmiskām īpašībām.
17. Slāpeklis un tā savienojumi. 2. uzdevums, 18. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 3 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par elementa molmasas aprēķināšanu ķīmiskā savienojumā.
18. Sāļi, sāļi un vēlreiz sāļi. 3. uzdevums, 19. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 3 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu struktūrformulu veidošanu.
19. Sāļi, sāļi un vēlreiz sāļi. 3. uzdevums, 20. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 5 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu fizikālām un ķīmiskām īpašībām.
20. Sāļi, sāļi un vēlreiz sāļi. 3. uzdevums, 21. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu triviāliem nosaukumiem un pielietošanu.
21. Sāļi, sāļi un vēlreiz sāļi. 3. uzdevums, 22. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu triviāliem nosaukumiem un pielietošanu.
22. Sāļi, sāļi un vēlreiz sāļi. 3. uzdevums, 23. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu triviāliem nosaukumiem un pielietošanu.
23. Sāļi, sāļi un vēlreiz sāļi. 3. uzdevums, 24. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu triviāliem nosaukumiem un pielietošanu.
24. Sāļi, sāļi un vēlreiz sāļi. 3. uzdevums, 25. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu fizikālām un ķīmiskām īpašībām.
25. Sāļi, sāļi un vēlreiz sāļi. 3. uzdevums, 26. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu fizikālām un ķīmiskām īpašībām.
26. Sāļi, sāļi un vēlreiz sāļi. 3. uzdevums, 27. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu fizikālām un ķīmiskām īpašībām.
27. Karsējam vara(II) nitrātu! 4. uzdevums 28. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 2 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu fizikālām un ķīmiskām īpašībām. Prasmes veikt aprēķinus pēc reakcijas vienādojuma.
28. Karsējam vara(II) nitrātu! 4. uzdevums, 29. - 31. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 3 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu fizikālām un ķīmiskām īpašībām. Prasmes veikt aprēķinus pēc reakcijas vienādojuma.
29. Karsējam vara(II) nitrātu! 4. uzdevums, 32. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 3 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu fizikālām un ķīmiskām īpašībām.
30. Karsējam vara(II) nitrātu! 4. uzdevums, 33. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 2 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu fizikālām un ķīmiskām īpašībām. Prasmes aprēķināt kristālhidrāta formulu.
31. Ak, šie nelaimīgie maisījumi! 5. uzdevums, 34.-35. jautājums 1. izziņas līmenis vidēja 6 p. Skolēnam tiek pārbaudītas zināšanas par ķīmisko savienojumu fizikālām un ķīmiskām īpašībām. Prasmes veikt aprēķinus pēc reakcijas vienādojuma un masas daļas aprēķināšanu šķīdumā.

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Ķīmisko elementu periodiskās tabulas noslēpumi 01:00:00 vidēja 11 p.
2. Slāpeklis un tā savienojumi 01:00:00 vidēja 13 p.
3. Sāļi, sāļi un vēlreiz sāļi 01:00:00 vidēja 15 p.
4. Karsējam vara(II) nitrātu; Maisījumi 01:00:00 vidēja 16 p.

Mājasdarbu testi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Ķīmijas olimpiāde 10. klasei, 2017. gads 06:00:00 vidēja 55 p.