24. aprīlis - FIZIKA
MONITORINGA DARBS VIDUSSKOLAI

Satura rādītājs:

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Kas ir fizikālie lielumi Mērvienību apzīmējumi un mērvienības.
2. Skaidrojošā vārdnīca (A-D) Mērvienību skaidrojošā vārdnīca no A līdz D.
3. Skaidrojošā vārdnīca (M-V) Mērvienību skaidrojošā vārdnīca no A līdz D.

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Fizikālo lielumu apzīmējumi 1. izziņas līmenis zema 2 p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem.
2. Fizikālo lielumu mērvienības 1. izziņas līmenis zema 2 p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu mērvienībām.
3. Fizikālo lielumu apzīmējumi un mērvienības 1. izziņas līmenis vidēja 5 p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu mērvienībām un apzīmējumiem.
4. Dotā un aprēķināma lieluma apzīmējums I 2. izziņas līmenis vidēja 6 p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem. Prasme veikt ķīmiskus aprēķinus.
5. Dotā un aprēķināma lieluma apzīmējums II 2. izziņas līmenis vidēja 8 p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu mērvienībām. Prasme veikt ķīmiskus aprēķinus.
6. Masas apzīmējums un aprēķināšana pēc reakcijas vienādojuma 2. izziņas līmenis augsta 6 p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem un mērvienībām. Prasme veikt ķīmiskus aprēķinus.
7. Tilpuma apzīmējums un aprēķināšana pēc reakcijas vienādojuma 2. izziņas līmenis augsta 6 p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem un mērvienībām. Prasme veikt ķīmiskus aprēķinus.

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Treniņš par fizikāliem lielumiem, mērvienībām un apzīmējumiem. 00:40:00 augsta 21 p. Skolēnam tika iespēja pārbaudīt savas zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem, mērvienībām un to apzīmējumiem testa un kombinētos uzdevumos.

Mājasdarbu testi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Mājasdarbs par fizikālo lielumu mērvienībām un apzīmējumiem. 00:40:00 augsta 16 p. Skolēnam tika piedāvāts pārbaudīt savas zināšanas par fizikālo lielumu mērvienībām un apzīmējumiem atsevišķi un kombinācijās.