Satura rādītājs:

Metodiskie materiāli

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Satura rādītājs

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Kas ir fizikālie lielumi Mērvienību apzīmējumi un mērvienības.
2. Skaidrojošā vārdnīca (A-D) Mērvienību skaidrojošā vārdnīca no A līdz D.
3. Skaidrojošā vārdnīca (M-V) Mērvienību skaidrojošā vārdnīca no A līdz D.

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Fizikālo lielumu apzīmējumi 1. izziņas līmenis zema 2p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem.
2. Fizikālo lielumu mērvienības 1. izziņas līmenis zema 2p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu mērvienībām.
3. Fizikālo lielumu apzīmējumi un mērvienības 1. izziņas līmenis vidēja 5p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu mērvienībām un apzīmējumiem.
4. Dotā un aprēķināma lieluma apzīmējums I 2. izziņas līmenis vidēja 6p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem. Prasme veikt ķīmiskus aprēķinus.
5. Dotā un aprēķināma lieluma apzīmējums II 2. izziņas līmenis vidēja 8p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu mērvienībām. Prasme veikt ķīmiskus aprēķinus.
6. Masas apzīmējums un aprēķināšana pēc reakcijas vienādojuma 2. izziņas līmenis augsta 6p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem un mērvienībām. Prasme veikt ķīmiskus aprēķinus.
7. Tilpuma apzīmējums un aprēķināšana pēc reakcijas vienādojuma 2. izziņas līmenis augsta 6p. Uzdevums pārbauda skolēnu zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem un mērvienībām. Prasme veikt ķīmiskus aprēķinus.

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Treniņš par fizikāliem lielumiem, mērvienībām un apzīmējumiem. 00:40:00 augsta 21p. Skolēnam tika iespēja pārbaudīt savas zināšanās par fizikālo lielumu apzīmējumiem, mērvienībām un to apzīmējumiem testa un kombinētos uzdevumos.

Mājasdarbu testi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Mājasdarbs par fizikālo lielumu mērvienībām un apzīmējumiem. 00:40:00 augsta 16p. Skolēnam tika piedāvāts pārbaudīt savas zināšanas par fizikālo lielumu mērvienībām un apzīmējumiem atsevišķi un kombinācijās.