Satura rādītājs:

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Sākuma lapa Iepazīšanās ar portāla Uzdevumi.lv sākuma lapas saturu. Pārvietošanās pa to.
2. Uzdevumi.lv izvēlne Pārvietošanās portālā Uzdevumi.lv. Īsa iepazīšanās ar portāla sadaļām.
3. Mans profils Uzdevumi.lv sadaļā "Mans profils". Kā atvērt savu profilu, profila izskats. Navigācija lietotāja profilā, profila un lietotāja personīgās informācijas rediģēšana.
4. PROF pakalpojums Aprakstīts Uzdevumi.lv maksas pakalpojums PROF. Kā pieslēgt PROF, kādi ir PROF veidi un kādas priekšrocības pakalpojums sniedz.
5. Atbildes uz biežāk uzdotajiem vecāku jautājumiem Sniegtas atbildes uz populāriem vecāku jautājumiem par skolnieka datu konfidencialitāti un reklāmas rādīšanu portālā Uzdevumi.lv.

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Sākuma lapa 2. izziņas līmenis zema 2 p. Pārbauda zināšanas par portāla Uzdevumi.lv galvenās lapas daļām.
2. Uzdevumi.lv izvēlne 2. izziņas līmenis zema 3 p. Pārbauda zināšanas par galveno Uzdevumi.lv sadaļu funkcijām.
3. Papildiniet teikumus 1. izziņas līmenis vidēja 3 p. Tiek pārbaudītas zināšanas par visu šīs tēmas teoriju.
4. Profila rediģēšana 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. Tiek pārbaudītas zināšanas par lietotāja iespējām, rediģējot Uzdevumi.lv profilu.
5. Portāla Uzdevumi.lv sadaļas 3. izziņas līmenis vidēja 2 p. Tiek pārbaudīta prasme orientēties portāla Uzdevumi.lv sadaļās.
6. Vecāku jautājumi 2. izziņas līmenis vidēja 3 p. Uzdevumi, kas pārbauda izpratni par portāla politiku attiecībā uz lietotāju personīgo informāciju un reklāmas rādīšanu lietotājiem. Tiek pārbaudīta pedagoga prasme atbildēt uz vecāku jautājumiem.
7. Personīgās informācijas paslēpšana portālā Uzdevumi.lv 3. izziņas līmenis vidēja 2 p. Tiek pārbaudītas zināšanas par Uzdevumi.lv lietošanas noteikumiem.