Prezentācijas režīms pieejams visiem Uzdevumi.lv reģistrētajiem "Skolotājiem" un "Privātskolotājiem". Funkcija izstrādāta speciāli darbam klasē mācību stundās:
  • personīgajos datoros;
  • uz projektora;
  • uz interaktīvās tāfeles.
Prezentācijas režīms darbojas tikai sadaļā "Virtuālā skola". Nospiežot uz pogas "Prezentācijas režīms", izzūd portāla izvēlnes sadaļa, tāpēc "Virtuālās skolas" priekšmetu izvēlne kļūst skaidrāka un lielāka. Izvēloties šo režīmu, arī burti palielinās un kļūst saredzami pat pēdējās solu rindās.
1. solis. Kā ieslēgt prezentācijas režīmu
Jāpieslēdzas Uzdevumi.lv, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli ("Skolotāji" un "Privātskolotāji"), vai jāienāk portālā, izmantojot E-klases vai Mykoob pasi!
 
Jāienāk "Virtuālajā skolā" vs.png①! Prezentācijas režīmu iespējams ieslēgt gan uzreiz "Virtuālās skolas" sākumlapā, gan vēlāk, izvēloties nepieciešamo priekšmetu, tēmu, uzdevumu vai teoriju.
 
prezentacija.png
 
prez-rez2.png
Lai ieslēgtu prezentācijas režīmu, lapas labajā malā jāuzklikšķina uz pogas prez-rez.png②! Tālāk būs redzams uznirstošais logs, kurā jāklikšķina uz kvadrātiņa blakus uzrakstam "Ieslēgt prezentācijas režīmu" ③.
2. solis. Darbs prezentācijas režīmā
prez-rez3.png
Pirmajā prezentācijas režīma ieslēgšanas reizē parādīsies palīdzības logs - saraksts ar padomiem. Ar tiem iepazīties iespējams, klikšķinot uz bultiņām labajā un kreisajā pusē ①:
  • taustiņu kombinācija "Ctrl" + "+" palielina ekrānu;
  • taustiņu kombinācija "Ctrl" + "-" samazina ekrānu;
  • taustiņš "F11" ieslēdz pilnekrāna režīmu;
  • taustiņu kombinācija "Ctrl" + "0" atgriežas uz oriģinālo lapas izmēru.
Svarīgi!
Uzmanību! Pēc darba beigšanas prezentācijas režīmā jāatgriež ekrāna oriģinālais izmērs, citādi teksts monitorā paliks palielināts vai samazināts.
 
Lai aizvērtu palīdzību un uzsāktu darbu, labajā augšējā stūrī jāuzklikšķina uz krustiņa vai vienkārši jānoklikšķina ārpus palīdzības loga ②! Lai palīdzība neparādītos atkārtoti, lapas apakšējā kreisajā stūrī jāieklikšķina kvadrātā "Vairāk nerādīt" ③!
3. solis. Kā izslēgt prezentācijas režīmu 
prez-rez4.png
  
Lai izietu no prezentācijas režīma, atkārtoti jāspiež uz pogas prez-rez.png un jānoņem ķeksītis pie "Ieslēgt prezentācijas režīmu". Pēc tam tiks atgriezts ierastais pārlūkošanas režīms.