Satura rādītājs:

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Visuma veidošanās un Saules sistēma 1 1. izziņas līmenis zema 1 p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
2. Visuma veidošanās un Saules sistēma 2 1. izziņas līmenis zema 1 p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
3. Visuma veidošanās un Saules sistēma 3 1. izziņas līmenis zema 2 p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
4. Visuma veidošanās un Saules sistēma 5 2. izziņas līmenis vidēja 1 p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
5. Visuma veidošanās un Saules sistēma 6 1. izziņas līmenis zema 2 p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
6. Visuma veidošanās un Saules sistēma 8 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
7. Visuma veidošanās un Saules sistēma 9 2. izziņas līmenis zema 2 p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
8. Visuma veidošanās un Saules sistēma 10 2. izziņas līmenis vidēja 2 p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
9. Visuma veidošanās un Saules sistēma 12 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’. Zina atšķirības starp Zemes planetāro un ģeoloģisko posmu. Skaidro, kā izveidojās Zeme un Mēness.
10. Zemes un mēness veidošanās 3 1. izziņas līmenis vidēja 1 p. Skaidro, kā izveidojās Zeme un Mēness.
11. Zemes un mēness veidošanās 5 2. izziņas līmenis vidēja 2,5 p. Zina atšķirības starp Zemes planetāro un ģeoloģisko posmu. Skaidro, kā izveidojās Zeme un Mēness. Apraksta Zemes sistēmu veidošanos.

Papildu uzdevumi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Visuma veidošanās un Saules sistēma 4 Citi vidēja 1 p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
2. Visuma veidošanās un Saules sistēma 7 Citi augsta 2 p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
3. Visuma veidošanās un Saules sistēma 11 Citi augsta 2 p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’. Zina atšķirības starp Zemes planetāro un ģeoloģisko posmu.
4. Zemes un mēness veidošanās 1 Citi zema 1 p. Zina atšķirības starp Zemes planetāro un ģeoloģisko posmu. Apraksta Zemes sistēmu veidošanos.
5. Zemes un mēness veidošanās 2 Citi vidēja 1 p. Skaidro, kā izveidojās Zeme un Mēness.
6. Zemes un mēness veidošanās 4 Citi augsta 2 p. Skaidro, kā izveidojās Zeme un Mēness.
7. Zemes un mēness veidošanās 6 Citi augsta 2 p. Zina atšķirības starp Zemes planetāro un ģeoloģisko posmu. Skaidro, kā izveidojās Zeme un Mēness. Apraksta Zemes sistēmu veidošanos.