Satura rādītājs:

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Visuma veidošanās un Saules sistēma 1 1. izziņas līmenis zema 1p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
2. Visuma veidošanās un Saules sistēma 2 1. izziņas līmenis zema 1p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
3. Visuma veidošanās un Saules sistēma 3 1. izziņas līmenis zema 2p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
4. Visuma veidošanās un Saules sistēma 5 2. izziņas līmenis vidēja 1p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
5. Visuma veidošanās un Saules sistēma 6 1. izziņas līmenis zema 2p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
6. Visuma veidošanās un Saules sistēma 8 1. izziņas līmenis vidēja 1p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
7. Visuma veidošanās un Saules sistēma 9 2. izziņas līmenis zema 2p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
8. Visuma veidošanās un Saules sistēma 10 2. izziņas līmenis vidēja 2p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
9. Visuma veidošanās un Saules sistēma 12 1. izziņas līmenis vidēja 1p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’. Zina atšķirības starp Zemes planetāro un ģeoloģisko posmu. Skaidro, kā izveidojās Zeme un Mēness.
10. Zemes un mēness veidošanās 3 1. izziņas līmenis vidēja 1p. Skaidro, kā izveidojās Zeme un Mēness.
11. Zemes un mēness veidošanās 5 2. izziņas līmenis vidēja 2,5p. Zina atšķirības starp Zemes planetāro un ģeoloģisko posmu. Skaidro, kā izveidojās Zeme un Mēness. Apraksta Zemes sistēmu veidošanos.

Papildu uzdevumi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Visuma veidošanās un Saules sistēma 4 Citi vidēja 1p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
2. Visuma veidošanās un Saules sistēma 7 Citi augsta 2p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’.
3. Visuma veidošanās un Saules sistēma 11 Citi augsta 2p. Zina jēdzienus ‘Lielais sprādziens’, ‘Saules sistēma’ un ‘planēta’. Zina atšķirības starp Zemes planetāro un ģeoloģisko posmu.
4. Zemes un mēness veidošanās 1 Citi zema 1p. Zina atšķirības starp Zemes planetāro un ģeoloģisko posmu. Apraksta Zemes sistēmu veidošanos.
5. Zemes un mēness veidošanās 2 Citi vidēja 1p. Skaidro, kā izveidojās Zeme un Mēness.
6. Zemes un mēness veidošanās 4 Citi augsta 2p. Skaidro, kā izveidojās Zeme un Mēness.
7. Zemes un mēness veidošanās 6 Citi augsta 2p. Zina atšķirības starp Zemes planetāro un ģeoloģisko posmu. Skaidro, kā izveidojās Zeme un Mēness. Apraksta Zemes sistēmu veidošanos.